„Google“ autentifikavimo priemonė dabar sinchronizuojama su „Google“ paskyra, kad būtų lengva pasiekti įvairius įrenginius

Ką tu turi žinoti

  • „Google“ autentifikavimo priemonė gauna naujinį, kuris suteikia vienkartinį kodo sinchronizavimą jūsų paskyroje.
  • „Google“ teigia, kad tikisi, kad pakeitimas gali palengvinti tam tikrus rūpesčius ir padėti paslaugoms išlaikyti vartotojus dėl „patogumo ir saugumo“.
  • Naujasis „Google“ autentifikavimo priemonės naujinimas pamažu išleidžiamas, o vartotojai gali sekti ekrane pateikiamą raginimą sinchronizuoti savo kodus.

„Google“ autentifikavimo priemonė, programos naudotojai, kurią gali naudoti savo vienkartiniams slaptažodžiams (OTP), įgyja papildomą naudingą funkciją. Saugumo tinklaraščio įraše bendrovė pareiškė, kad įdiegia autentifikavimo programos naujinį, kad vartotojai galėtų sinchronizuoti šiuos slaptažodžius su savo „Google“ paskyromis „Android“ ir „iOS“. „Google“ nurodo naudotojų atsiliepimus kaip naujausio atnaujinimo katalizatorių, kuriame kalbama apie problemų, susijusių su pamestu ar pavogtu įrenginiu.

Autentifikavimo priemonė anksčiau saugojo slaptažodžius, naudotus 2FA (dviejų veiksnių autentifikavimui) įrenginyje, kuriame ji buvo. Dabar „Google“ saugos šiuos kodus jūsų paskyroje. Bendrovė mano, kad tai yra būdas vartotojui užkirsti kelią visiškam paskyros blokavimui dėl prarastų įrenginių, o tai gali padėti paslaugoms išlaikyti savo vartotojus dėl „patogumo ir saugumo“.