„Android“ naudotojai Indijoje netrukus gali pamatyti naują „Google Play“ parduotuvės alternatyvą

Ką tu turi žinoti

  • Tikėtina, kad „Google Play“ parduotuvė turės alternatyvą Indijos rinkoje.
  • Pranešama, kad Indijos skaitmeninių mokėjimų ir finansinių paslaugų įmonė „PhonePe“ kuria programų parduotuvę.
  • Programėlių parduotuvė bus skirta „Android“ naudotojams ir joje bus lokalizuotos programėlės su kelių kalbų palaikymu.

Daugelis „Android“ naudotojų programas gauna iš „Google Play“ parduotuvės, kuri padeda apsaugoti jų įrenginius nuo kenkėjiškų programų, kurios gali pakenkti jų telefonams, kai atsisiunčiamos programos iš nepatikimų šaltinių. Tačiau atrodo, kad Indijos naudotojai turi gauti naują, lokalizuotą programų parduotuvę.

Anot „TechCrunch“, Indijos skaitmeninių mokėjimų ir finansinių paslaugų įmonė „PhonePe“ (priklausanti „Walmart“) ruošiasi paleisti vietinę programėlių parduotuvę „Android“ įrenginių savininkams Indijoje. Nežinantiems „PhonePe“ pirmiausia buvo sukurta kaip „Android“ programa, siūlanti skaitmeninius UPI mokėjimus šalyje, kuri ilgainiui tapo tiesioginiu „Google Pay“ konkurentu ir alternatyva.

Teigiama, kad naujoji programų parduotuvė teiks „hiperlokalizuotas“ paslaugas, pagrįstas kliento kontekstu, taip pat žada padėti kūrėjams pritraukti „aukštos kokybės“ vartotojus, kuriuose naudojami daugiakalbiai sprendimai, pažymi „TechCrunch“.

„Google Play“ parduotuvės pagrindinis puslapis „Android“ ir „Chrome“ OS

„Google Play“ parduotuvės pagrindinis puslapis „Android“ ir „Chrome“ OS. (Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Ironiška tai, kad naujoji „programėlių parduotuvė“ bus atskira programėlė, kurią bus galima atsisiųsti per „Google Play“ parduotuvę. Teigiama, kad „TechCrunch“ gavo vidinį įmonės dokumentą, kuriame papildomai atskleidžiama, kad ši programa suteiks „išskirtinę patirtį milijonams vartotojų, naudodama aukštos kokybės reklamas ir pritaikytą taikymą“, taip pat palaikys 12 kalbų ir visą parą. pokalbis.