„Motorola Edge 40“ atvaizdai atskleidžia spalvingą dizainą ir dviejų kamerų sąranką

Ką tu turi žinoti

  • Tikimasi, kad „Motorola“ netrukus pristatys „Edge 40“.
  • Internete pasirodė oficialiai atrodantys Edge 40 atvaizdai, atskleisdami jo dizainą.
  • Jis turi panašų dizainą kaip Pro modelis, nors turi dvigubą kamerą.

Didelis nutekėjimas yra paskutinis dalykas, kurio tikimasi sekmadienio popietę. Tačiau būtent tai gavome, kai savaitgalį buvo atskleisti būsimo „Motorola Edge 40“ telefono vaizdai.

Nutekėjimas kyla iš Evanas Blassas „Twitter“ tinkle, kuris pasidalino oficialiai atrodančiais įrenginio vaizdais. Jis pasirodė netrukus po to, kai jo brolis Edge 40 Pro buvo pristatytas Europoje šio mėnesio pradžioje. Tai nėra pirmieji įrenginio atvaizdai, tačiau jie leidžia daug geriau pažvelgti į „Edge 40“ iš skirtingų kampų.

„Edge 40“ turi panašius dizaino elementus kaip „Pro“ modelis, įskaitant „begalinio krašto“ ekraną ir bendrą telefono dizainą. Tai taip pat yra „Edge 30“ įpėdinis, kuris praėjusiais metais buvo patrauklus ir prieinamas flagmanas.

„Motorola Edge 40“ atvaizdavimas

(Vaizdo kreditas: Evanas Blassas)

Tačiau tariamas „Edge 40“ atrodo gerokai kitaip nei pirmtakas, nes jame yra ryškesnis išlenktas ekranas, kuris tarsi susilieja su metaliniu rėmu su užapvalintais kampais. Vaizdai taip pat demonstruoja ekraną su ekrane esančiu pirštų atspaudų skaitytuvu ir perforavimo išpjova viršuje.