Jonathanas Levittas apie bendruomenės kūrimą, bėgimą vienas prieš grupinius ir žvilgsnį į Boulderio bėgimo sceną

Bėgimo bendruomenėms naudingi tiek nauji, tiek patyrę bėgikai. Nesvarbu, ar turite puikią bendruomenę, ar norite sukurti savo, treniruodamiesi su kitais galite įgyti tiek psichinių, tiek fizinių pranašumų.

Nesvarbu, kaip jums patinka bėgimas, kai kurios dienos gali būti nuobodžios. Galbūt tai yra oras, nerimas dėl sunkios treniruotės ar kiti gyvenimo veiksniai, kurie turi įtakos jūsų energijai ir entuziazmui. Tačiau kai turi draugą ar bendruomenę, kuri tave palaiko, išeiti už durų daug lengviau!

Net jei jums patinka bėgimas vienas, ilgas bėgimas ar treniruotės su kitais gali būti naudingi jūsų treniruotėms įvairiais būdais. Kai kurios sritys, pvz., Boulder, CO, yra palaimintos neįtikėtina sportininkų bendruomene – nuo ​​savaitgalio karių iki ultra bėgikų ir olimpinių maratonininkų. Nesvarbu, ar treniruojatės, ar atsigaunate, ar žaidžiate kalnuose, jei norite, galite susirasti kompaniją.

Bėgimo su kitais pranašumai neapsiriboja fiziniais aspektais. Tyrimai rodo, kad žmonės, su kuriais save supate, gali turėti įtakos jūsų rezultatams iki 30%. Tai reikšminga! Laiko praleidimas su kitais atletais, kurie jus palaiko ir moko, gali padėti jums pasiekti stipresnių protinių ir fizinių rezultatų.

Jonathanas Levittas apie grupės valdymą ir bendruomenės kūrimą

Šios savaitės podcast’o svečias turi nuostabų gebėjimą kurti bendruomenę, kad ir kur eitų. Vidutiniškai savaitę galite pastebėti, kad jis vadovauja 40 bėgikų grupei arba treniruojasi kartu su buvusiais olimpiečiais. Jonathanas Levittas yra „For the Long Run Podcast“ bėgikas ir vedėjas, o galbūt ir slaptas (neoficialus) Boulderio, Kolorado, meras.

Jonas prieš keletą metų persikėlė į Boulderį ir yra didžiulis bėgimo bendruomenės narys. Jis klesti iš grupinių bėgimų ir dažnai bent 4 iš 6 bėgimų kiekvieną savaitę atlieka su draugais. Per bandymus ir klaidas Jonas išmoko valdyti bėgimo logistiką tiek su greitesniais, tiek su lėtesniais bėgikais, tuo pačiu sklandžiai įtraukdamas ją į savo treniruočių tvarkaraštį.

Mes su Jonu aptariame neįtikėtiną Boulderio bėgimo bendruomenę kartu su:

  • Kaip Jonas džiaugiasi padėdamas kitiems jaustis kaip priklauso
  • Unikalūs Boulderio bėgimo scenos aspektai
  • Kas yra „minkštoji valanda“ Boulderyje ir kodėl ji taip gerai veikia
  • Kaip Jonas subalansuoja savo treniruotes prisijungdamas prie kitų bėgikų
  • Kaip gimtajame mieste sukurti bėgimo bendruomenę
  • Kitų bėgikų psichikos modelių pamėgdžiojimo svarba

Jonathanas Levittas yra apgalvotas, linksmas ir kupinas įžvalgų, kas daro bėgimo bendruomenę puikia. Mėgautis!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū AG1!

Mus taip pat palaiko AG1, žalumynų supermaisto mišinys. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai. Jį rekomenduoja profesionalūs sportininkai ir yra daugiau nei 7000 teigiamų atsiliepimų.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. Remiantis naujausiais tyrimais, jie atliko 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos ir būtų griežtesnės, atlikus trečiųjų šalių bandymus.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Patikrinkite AG1 kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.

Dėkojame mūsų veiklos mokymo žurnalui!

Taip pat mus atnešė mūsų pačių Performance Training Journal, kuris dabar pasiekiamas adresu Amazon. Nuo 1998 m., kai pradėjau bėgioti, vedžiau spausdintinį treniruočių žurnalą. Laikyti apčiuopiamą žurnalą, kasdien į jį rašyti ir apmąstyti bėgimo pakilimus ir nuosmukius yra patikimas būdas tobulėti.

Šis spausdintas mokymo žurnalas padeda sutelkti dėmesį į svarbius mokymo rodiklius, teikia pirmenybę ilgalaikei perspektyvai, kad nesinaudotumėte nuorodomis, ir palaiko jūsų motyvaciją strategiškai pagyrę save. Nesudėtingo, funkcionalaus dizaino „Performance Training Journal“ apima trenerio patarimus lenktynėse, traumų prevencijos, jėgos treniruočių ir kt. Jis padės jums sudaryti lenktynių tvarkaraštį, planuoti lenktynių rytą, geriausias treniruotes ištvermės bėgikams ir paskatins jus sekti savo asmeninius geriausius rezultatus laikui bėgant.

Turite vietos šį žurnalą pasidaryti savo, nesvarbu, ar esate naujas bėgikas, ar profesionalas, trasų ar kelių bėgikas, vidutinių nuotolių specialistas ar ultramaratonininkas. Taigi ne tik stebėkite savo bėgimą, bet ir mokykitės iš jo su Performance Training Journal! Patikrinkite tai šiandien Amazon.