„Telegram“ pasiduoda – liepą paleis labai pageidaujamą „Istorijų“ funkciją

Ką tu turi žinoti

  • „Telegram“ oficialiai erzina savo būsimą „Istorijų“ funkciją.
  • Ši funkcija turi naujų parinkčių, pvz., Galiojimo laiko nustatymas nuo šešių iki 48 valandų.
  • Funkcija šiuo metu yra testavimo etape ir ketinama pradėti liepos pradžioje.

„Telegram“ yra viena iš pirmaujančių pranešimų siuntimo programų ir, nors joje yra daugybė funkcijų, ji šiek tiek vėluoja, kai kalbama apie vieną labai pageidaujamą funkciją. Tačiau programėlė pagaliau pasiduoda ir netrukus leis vartotojams dalintis į „Instagram“ panašiomis istorijomis.

Apie tai per savo oficialų Telegram kanalą pranešė pats generalinis direktorius Pavelas Durovas. Durovas sako, kad „Istorijos“ jau daugelį metų buvo labiausiai pageidaujamos pranešimų platformos vartotojų funkcijos. Jie nepritarė istorijų pridėjimui, nes ši funkcija buvo visur, tačiau „Telegram“ nusprendė patenkinti daugiau nei pusę savo vartotojų reikalavimų.

Tame pačiame kanale Durovo pasidalytas vaizdo įrašas parodo, ko tikėtis iš istorijos funkcijos. Tai panašu į tradicinį istorijų formatą, kurį matėme kitose socialinės žiniasklaidos programose, tokiose kaip „Instagram“, „WhatsApp“ ir „Facebook“. Tai apima vaizdo įrašų, antraščių, jaustukų, nuotraukų ir kt. bendrinimą.

Telegramos istorijos

(Vaizdo kreditas: Telegram)

Tačiau „Stories“ funkcijos išdėstymas „Telegram“ atrodo šiek tiek unikalus, palyginti su kitomis pranešimų siuntimo programomis. Jie yra suspausti pačiame viršuje, tiesiai virš pokalbių skirtuke „Pokalbiai“. Istorijos plečiasi, kai vartotojas pasitraukia iš pokalbių sąrašo.