Ką tu turi žinoti
- „Telegram“ oficialiai erzina savo būsimą „Istorijų“ funkciją.
- Ši funkcija turi naujų parinkčių, pvz., Galiojimo laiko nustatymas nuo šešių iki 48 valandų.
- Funkcija šiuo metu yra testavimo etape ir ketinama pradėti liepos pradžioje.
„Telegram“ yra viena iš pirmaujančių pranešimų siuntimo programų ir, nors joje yra daugybė funkcijų, ji šiek tiek vėluoja, kai kalbama apie vieną labai pageidaujamą funkciją. Tačiau programėlė pagaliau pasiduoda ir netrukus leis vartotojams dalintis į „Instagram“ panašiomis istorijomis.
Apie tai per savo oficialų Telegram kanalą pranešė pats generalinis direktorius Pavelas Durovas. Durovas sako, kad „Istorijos“ jau daugelį metų buvo labiausiai pageidaujamos pranešimų platformos vartotojų funkcijos. Jie nepritarė istorijų pridėjimui, nes ši funkcija buvo visur, tačiau „Telegram“ nusprendė patenkinti daugiau nei pusę savo vartotojų reikalavimų.
Tame pačiame kanale Durovo pasidalytas vaizdo įrašas parodo, ko tikėtis iš istorijos funkcijos. Tai panašu į tradicinį istorijų formatą, kurį matėme kitose socialinės žiniasklaidos programose, tokiose kaip „Instagram“, „WhatsApp“ ir „Facebook“. Tai apima vaizdo įrašų, antraščių, jaustukų, nuotraukų ir kt. bendrinimą.
Tačiau „Stories“ funkcijos išdėstymas „Telegram“ atrodo šiek tiek unikalus, palyginti su kitomis pranešimų siuntimo programomis. Jie yra suspausti pačiame viršuje, tiesiai virš pokalbių skirtuke „Pokalbiai“. Istorijos plečiasi, kai vartotojas pasitraukia iš pokalbių sąrašo.
„Telegram“ istorijos bus orientuotos į privatumą, kaip matyti „WhatsApp“. Vartotojai gali dalytis savo istorijomis su visais savo kontaktais arba turėti išimčių jas paslėpti. Pranešimų siuntimo paslauga taip pat leidžia pagrindiniame ekrane paslėpti bet kurio kontakto paskelbtas istorijas naudojant naują „Paslėpto“ sąrašo funkciją.
Nors vartotojai gali įdėti istorijas fiksuodami nuotraukas iš bet kurio fotoaparato, platformoje taip pat pateikiami tikslūs nuotraukų ir redagavimo įrankiai, skirti jas patobulinti ir papildomai pridėti antraštes bei nuorodas arba netgi pažymėti kitus žmones, kaip matome „Instagram Stories“.
Kita svarbi „Telegram Stories“ funkcija yra galimybė nustatyti galiojimo laiką nuo šešių iki 48 valandų. Be to, vartotojai gali išsaugoti šias istorijas savo profilio puslapiuose, kad jos būtų interaktyvesnės.
Šiuo metu ši funkcija yra paskutiniame „Telegram“ testavimo etape ir bus prieinama visuomenei nuo liepos pradžios, pažymi Durovas.