„Chromebook X“ ir „Chromebook Plus“ gali būti kitas didelis „Google“ dalykas, skirtas „ChromeOS“.

Ką tu turi žinoti

  • Remiantis „Chromium Gerrit“ įsipareigojimais, „Google“ ruošia naują prekės ženklą tam tikrų tipų „Chromebook“ įrenginiams.
  • Tikėtina, kad tai bus skirta „Chromebook“ įrenginiams su aukštesnės klasės aparatūra, pvz., „Dragonfly Pro“.
  • „Chromebook X“ įrenginiuose gali būti rodomas kitoks įkrovos logotipas ir gali būti pridedamas įrenginio prekės ženklas.

Per pastaruosius kelerius metus rinkoje pasirodė keli „Chromebook“ įrenginiai, kurių specifikacijos konkuruoja su geriausiais „Windows“ nešiojamaisiais kompiuteriais. Tačiau panašu, kad „Google“ ruošiasi juos išskirti iš kitų su konkrečiu prekės ženklu, vadinamu „Chromebook X“.

Kaip pastebėjo „9to5Google“, „Chromebook X“ prekės ženklas turėtų pasirodyti ypač galinguose „Chromebook“ įrenginiuose. Remiantis komentaru apie „Chromium Gerrit“ įsipareigojimą, šie įrenginiai turės turėti specifines specifikacijas, pvz., minimalų RAM kiekį, „kameros apibrėžimą, [and] rodyti nuosavybę“.

Nėra jokių nuorodų, kokios bus šios specifikos. Tačiau „9to5Google“ pažymi, kad modeliai, tinkami „Chromebook X“ prekės ženklui, bus maitinami AMD „Zen 2+“ ir „Zen 3“ lustais bei „Intel“ 12-os kartos procesoriais.

HP Dragonfly Pro Chromebook apžvalga

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

Tačiau istorija yra dar daugiau, kaip ir su Intel 12-osios kartos lustais, iš tikrųjų yra dvi skirtingos plokštės, kurios bus suderinamos. Turėsite tradicines „Intel Core i3“, „i5“ ir „i7“ parinktis, tačiau „Google“, matyt, ketina įtraukti „Intel“ N serijos procesorius.