Kaip sutriuškinti Vakarų valstybių ištvermės bėgimą: kursų patarimai ir lenktynių strategija su Andy Jones-Wilkins

Nesvarbu, ar jums labiau patinka keliai ar takai, 5K ar ultras, yra kai kurių lenktynių, kurios tiesiog turi ypatingos paslapties. Andy Jones-Wilkins yra žinių šaltinis apie vieną iš šių unikalių įvykių: Vakarų valstijų ištvermės bėgimą.

Vakarų valstijų ištvermės bėgimas (WSER) yra ikoninis bėgimas ultrabėgimo pasaulyje. Kaip seniausias pasaulyje 100 mylių, jis tapo simboline didžiausio ištvermės iššūkio reprezentacija. Kiekvienais metais jame dalyvauja geriausi pasaulio ultrabėgikai, taip pat tie, kurie užsidirbo kelią į lenktynes ​​naudodamiesi loterijos sistema ir kvalifikaciniais „bilietais“, uždirbtais kitose lenktynėse.

Panašiai kaip Bostonas laikomas ikonišku kelių maratonu, Vakarų valstijos ultra pasaulyje yra panašios. Kartais bėgikai dirba metų bando patekti į lenktynes ​​ir patirti gražią (ir negailestingą) trasą kartu su neįtikėtina lenktynių aplinka. Atsižvelgiant į Vakarų valstybių populiarumą ir sunkumus patekti į lenktynes, tai dažnai būna kartą gyvenime.

Nedaug žmonių turi tiek žinių apie Vakarų valstybes, kiek mano šiandieninis svečias Andy Jonesas-Wilkinsas. Andy įveikė Vakarų valstijas neįtikėtinai 10 kartų, kartu su kitais 100 mylių, tokių kaip Hardrokas, Leadvilis, Wasatch ir Vermont.

Andy Jonesas-Wilkinsas Vakarų valstijų ištvermės bėgime

Kaip ultra bėgikas ir treneris, Andy daugiausia dėmesio skiria tam, kad padėtų bėgikams tobulėti ilgų nuotolių lenktynėse. Jis taip pat veda populiariuosius Užvirkite AJW podcast’ą ir rašo įprastą stulpelį iRunFar paskambino AJW Taproom.

Net jei niekada neplanuojate bėgti ultra, galite pasimokyti iš Andy žinių ir įžvalgų apie sportą. Jo energija ir entuziazmas yra užkrečiami, ir jis gali tiesiog įtikinti jus ateityje nuvažiuoti 100 mylių!

Andy meilė Vakarų valstijų ištvermės bėgimui (WSER) neabejotina, tačiau kaip treneris jo supratimas apie treniruotes ir lenktynes ​​galioja visose sporto srityse. Šiandien aptariame įvairias temas, įskaitant:

  • Andy išsamios žinios apie WSER istoriją ir eigą
  • Vakarų valstijos palyginamos su kitomis sudėtingomis 100 mylių trasomis
  • Dvi Andy būtinos sąlygos nubėgti 100 mylių
  • Vykdykite treniruotes, kurios būdingos ilgoms ultragarsoms ir Vakarų valstybių kursui
  • Visa logistika, kuri supa lenktynes ​​100 mylių atstumu
  • Kaip nustatyti savo „visos dienos tempą“, kuris yra būtinas ilgiems renginiams

Sparčiai artėjant Vakarų valstybėms, Andy pasakojimai apie lenktynes ​​privers jus suintriguoti šiuo fantastišku įvykiu. Mėgautis!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingesnį žingsnį ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji.

Ką tik buvau savaitgalio kineziterapijos seminare (lol, buvau vienintelis bėgimo treneris) ir sužinojau, koks svarbus (ir retas) šis paprastas judesys. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.