Kenijos dominavimo paslapčių atrakinimas su autore Sarah Gearhart

Rytų Afrikos bėgikai ir toliau dominuoja tiek vidutinių, tiek ilgesnių distancijų bėgime, tačiau jų treniruočių metodai dažnai yra apgaubti paslapčių. Intymus žvilgsnis į vieno geriausių pasaulio trenerių sukurtą kultūrą padeda suprasti, ko reikia norint tapti geriausiais.

Nesvarbu, ar jūsų bėgimo tikslas yra įveikti pirmuosius 5 tūkst., ar užsidirbti olimpinį medalį, sėkmę ir tobulėjimą lemia ilgalaikis įsipareigojimas šiam sportui. Kuo didesnis jūsų tikslas, tuo didesnis įsipareigojimas, ir dažnai tam reikia pastangų, viršijančių patį bėgimą.

Bėgimo sėkmę lengva priskirti konkrečioms treniruotėms ir treniruočių technikoms. Psichikos treniruotės, jėgos treniruotės ir mityba taip pat gali prisidėti prie tobulėjimo, tačiau kai kartu dirba bendraminčių sportininkų bendruomenė – pavyzdžiui, kolegijos komanda ar elitinė treniruočių grupė – atrodo, kad atsitiks kažkas ypatingo, galinčio treniruotis į kitą. lygiu.

Kadangi informacija apie treniruotes tampa plačiai paplitusi ir daugelis treniruočių metodų tampa visur paplitę tarp pasaulio elito, yra tam tikrų savybių, kurios, atrodo, leidžia kai kuriems sportininkams išsiskirti už kitus. Kalbant apie bėgimą nuotoliniu būdu, daugelis iš tų išsiskiriančių yra Kenijos, o nepaprastai sėkminga grupė rado kelią į viršūnę vadovaujant treneriui Patrickui Sangui.

Sarah Gearhart apie Kenijos bėgimo kultūrą ir treneris Patrickas Sangas

Šios savaitės podcast’e turiu Sarah Gearhart, rašytoją ir 14 kartų maratonininkę. Ji yra sporto žurnalistė, kurios darbai pasirodė beveik visur, įskaitant „The New York Times“, „The Wall Street Journal“, ESPN, „Runner’s World“ ir daugelį kitų. Sara yra naujos knygos autorė, Dalinamės saule: neįtikėtina legendinio Kenijos bėgimo trenerio Patricko Sango ir greičiausių bėgikų žemėje kelionė.

Patrickas Sangas yra Eliudo Kipchoge’o, plačiai laikomo geriausiu pasaulio maratonininku, treneris. Tačiau kultūra, kurią jis sukūrė savo Kaptagato treniruočių stovykloje, sutelkia dėmesį į tai, kad visi bėgikai, įskaitant Kipchoge’ą, būtų traktuojami kaip visi. Stovykloje praleistas laikas Sarai leido jai unikaliai pažvelgti į šią bendruomenę, kurią tik nedaugelis iš mūsų žino ar supranta, bet yra pavyzdys, iš kurio gali pasimokyti visi bėgikai.

Mes su Sara paliečiame daugybę temų, susijusių su jos nauja knyga Dalinamės sauleįskaitant:

  • Kas paskatino ją parašyti apie Patricką Sangą ir jo treniruojamus sportininkus
  • Kodėl Patrickas Sangas dažnai apibūdinamas kaip gyvenimo treneris, o ne tik bėgimo treneris
  • Kaip Sango sukurta kultūra savo sportininkams prisideda prie jų sėkmės
  • Įspūdinga Sang bėgikų patirtis ir tai, kaip tai padidina jų dominavimą
  • Kaip Kipchoge tapo Sang treneriu
  • Kodėl Saros požiūris į bėgimą pasikeitė nuo tada, kai ji buvo Kenijoje

Saros Gearhart knyga Dalinamės saule yra gražiai parašyta ir privaloma perskaityti visiems, kurie mėgsta sportą. Mėgaukitės mūsų pokalbiu!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū Gold Coast Marathon

Mus remia Gold Coast maratonas, kuris vyksta Kvinslande, Australijoje, 2023 m. liepos 2 d. Įsigykite savo gyvenimo prisiminimą ir įsipareigokite šioms nuostabioms kelionės tikslo lenktynėms vienoje iš gražiausių šalių, kuriose aš kada nors lankiausi. Galite nubėgti maratoną ar bet kurią distanciją iki 5 km, tačiau maratono trasa yra lygi ir greita, o pakilimas yra tik 75 metrai. Daugiau nei 60 % finišavusiųjų patys praneša apie viešąjį ryšį lenktynių pabaigoje.

Australijoje praleidau 6 savaites, viena iš jų – Coolangatoje, Gold Coast. Paplūdimiai nuostabūs, žmonės draugiški, o gamtos aplinka šiame regione tokia graži. Jei galėčiau ten sugrįžti ir kartu su jumis bėgti šias lenktynes, būčiau sustojęs.

„Gold Coast“ maratonas yra Pasaulio lengvosios atletikos etiketės plento lenktynės ir tai bus 43-ias jų bėgimas. Įsigykite naują blizgantį PR greitu kursu – su jums patikusiomis tikslo lenktynėmis liepos 2 d. Gold Coast maratone. Sužinokite daugiau čiabet nelaukite, nes išankstinės kainos baigiasi balandžio 28 d.