Lisa Mitro, DPT dėl sėdmenų treniruotės bėgikams

„Suaktyvinkite ir suaktyvink savo sėdmenis“ yra įprastas patarimas bėgikams. Tačiau norint suprasti, kaip tai padaryti, reikia tam tikros praktikos. Sužinokite, kaip suaktyvinti šiuos raumenis kartu su įprastomis klaidomis, kurių reikia vengti.

Didžiausias sėdmenų raumuo, kaip didžiausias kūno raumuo, dažnai sulaukia daugiausiai dėmesio. Tačiau visi trys sėdmenų raumenys savaip prisideda prie sportinės galios ir jėgos, įskaitant mažąjį vidurinį sėdmenį ir sėdmenų raumenis.

Nesvarbu, ar bėgikas nori pagerinti našumą, ar išsigydyti po traumų, sėdmenų treniruotės yra pagrindinė proceso dalis. Tačiau neaiški nurodymas „suaktyvinti sėdmenis“ dažnai yra klaidinantis arba klaidinantis. Ar tai reiškia, kad sustiprės? Suspausti sėdmenis? Keisti eiseną? Norint, kad sėdmenų treniruotės bėgikams būtų naudingos, labai svarbu išmokti tinkamai pritaikyti šį patarimą.

Dr. Lisa Mitro apie sėdmenų treniruotes bėgikams

Šios savaitės podcast’o svečias gali padėti geriau suprasti visus įvairius sėdmenų aktyvinimo komponentus. Lisa Mitro yra fizinės terapijos daktarė, kuri daugiausia dėmesio skiria padėti bėgikams išvengti ir gydyti pasikartojančius streso sužalojimus. Jos praktiniai, į veiksmą orientuoti patarimai pelnė daugiau nei 110 000 sekėjų „Instagram“.

Nors sėdmenų raumenys yra nepaprastai svarbūs bėgikams, jie taip pat gali sukelti nusivylimą ir painiavą. Nesvarbu, ar tai yra mokymasis, kuo skiriasi sėdmenų stiprinimas ir aktyvinimas, ar atrandame, kaip klaidingai kompensuojame kitas kūno dalis, Lisa palengvina sėdmenų treniruotės supratimą.

Liza ir aš aptariame visus dalykus, susijusius su jūsų sėdmenimis, įskaitant praktinius veiksmus, kaip pagerinti jūsų atsparumą bėgimui ir traumoms. Aptariame:

  • Sėdmenų pagrindai, įskaitant 3 skirtingus raumenis ir kaip kiekvienas naudojamas bėgimui
  • Dažnai neteisingai suprantamas skirtumas tarp sėdmenų stiprumo ir aktyvavimo
  • Dažnos bėgikų daromos klaidos aktyvindami sėdmenis
  • Kaip „pastatyti namą“, kai reikia stiprinti sėdmenis, nuo stabilumo pagrindo iki jėgos stogo
  • Geriausias būdas bėgikams teikti pirmenybę sėdmenų stiprumui (užuomina: nepraleiskite apšilimo!)
  • Gyvenimo būdo pokyčiai ir supratimas, kad pagerintumėte savo sėdmenis

Lisos patarimai gali būti naudingi bet kokio lygio bėgikams – nenorite praleisti šio epizodo!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū DrinkLMNT!

Didelis ačiū GertiLMNT už jų paramą šiam epizodui! Jie gamina elektrolitų gėrimus sportininkams ir mažai angliavandenių turintiems žmonėms be cukraus, dirbtinių ingredientų ar dažiklių. Jie siūlo nemokamą dovaną su jūsų pirkiniu adresu GertiLMNT. Ir tai neturi būti jūsų pirmasis pirkinys. Gausite kiekvieno skonio pavyzdinį paketą, kad galėtumėte juos visus išbandyti prieš nuspręsdami, kas jums labiausiai patinka.

„DrinkLMNT“ produktai turi didžiausią natrio koncentraciją, kokią tik galite rasti. Kiekvienas, kuris daug bėgioja, žino, kad natris, taip pat kiti elektrolitai, tokie kaip magnis ir kalis, yra būtini mūsų veiklai ir mūsų savijautai visą dieną.

Arbūzų skonis tapo mano mėgstamiausiu. Dabar geriu vieną kartą per dieną, kad padėčiau gauti pakankamai skysčių mūsų sausame Kolorado ore. Jis skanus ir skanus, o aš pastebiu, kad per dieną šlapinuosi ne kas 45 minutes, o tai gali būti požymis, kad nevalgau pakankamai natrio.

Dabar daugėja įrodymų, kad natrio suvartojimo lygis yra didesnis ne nesveika – ir sportininkams reikia daug daugiau nei įprastam sėdinčiam žmogui. Žinoma, jei nerimaujate, kreipkitės į gydytoją. Tačiau tiems sportininkams, kurie bėgioja lauke per karštį, elektrolitų keitimas yra labai prasmingas. Taigi patikrinkite GertiLMNT išbandyti naują skonį arba gauti nemokamą mėginių rinkinį.

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingiau ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji.

Ką tik buvau savaitgalio kineziterapijos seminare (lol, buvau vienintelis bėgimo treneris) ir sužinojau, koks svarbus (ir retas) šis paprastas judesys. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.