Naujasis „Moto G Stylus 5G“ (2023) patobulina ir taip puikų vidutinės klasės telefoną

Ką tu turi žinoti

  • „Motorola“ išleido „Moto G Stylus 5G“ (2023), maitinamą „Snapdragon 6 Gen 1“ mikroschemų rinkiniu.
  • Telefone yra Full HD+ 120Hz ekranas, 50MP dvigubos kameros sąranka, NFC ir greitesnis 20W įkrovimas.
  • Pirmiausia telefonas bus pasiekiamas per „Cricket“, o vėliau – per kitus operatorius ir mažmenininkus.

„Motorola“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, vis dar gaminančių telefonus su įmontuotais rašikliais, o naujasis „Moto G Stylus 5G“ (2023 m.), palyginti su jo pirmtaku, siūlo keletą sveikinamų patobulinimų, kurie gali priversti susimąstyti apie brangesnio „Galaxy S23 Ultra“ paėmimą. .

Skirtingai nei neseniai pristatytas „Moto G Stylus“ (2023 m.), naujausias 5G „Moto G Stylus“ turi keletą pavyzdinio lygio specifikacijų, dėl kurių jo pirmtakas (kuris man patiko) netgi sukeltų pavydą. „Moto G Stylus 5G“ turi ne tik įspūdingą dizainą, panašų į pavyzdinį „Motorola Edge+“ (2023), telefoną maitina „Snapdragon 6 Gen 1“, o tai jau yra žingsnis į priekį, palyginti su Snapdragon 695, maitinančiu „Moto G Stylus“ (2022 m.). ).

Šis lustas žada 40 % padidinti procesoriaus našumą ir 35 % greitesnį grafikos atvaizdavimą. Kartu su iki 6 GB RAM, jis bus geriau pritaikytas našumui ir žaidimams.

Rašiklio naudojimas piešimui ant Moto G Stylus 5G (2023)

(Vaizdo kreditas: Motorola)

Kalbant apie produktyvumą, įtaisytasis rašiklis nėra tos pačios klasės kaip Samsung S Pen, tačiau jis vis tiek suteiks prieigą prie kai kurių patogių funkcijų, pvz., Rašymo ranka skaičiuoklės ir optinio simbolių atpažinimo, skirto tekstui iš dokumentų išgauti. „Motorola“ taip pat leidžia vartotojams rašyti tiesiai į teksto laukelius ir paverčia juos tekstu.

Ekranas yra 6,6 colio Full HD+ skydelis su 120 Hz atnaujinimo dažniu. Taip pat gausite stereofoninius garsiakalbius su „Dolby Atmos“, iki 256 GB vidinės atminties ir „Android 13“ su daugybe „Motorola“ „My UX“ gėrybių, įskaitant suasmeninimo parinktis, gestus ir išskirtinius valdiklius. Kaip ir „Moto G Stylus 5G“ (2022), telefonas taip pat palaiko NFC, o tai ne visada savaime suprantama naudojant „Motorola“ vidutinės ir žemesnės klasės įrenginius, todėl vertinsime tai kaip laimėjimą.

Fotografavimas naudojant „Moto G Stylus 5G“ (2023)

(Vaizdo kreditas: Motorola)

Galinėje pusėje yra unikali fotoaparato sąranka su 50 MP pirminiu jutikliu. Vietoj keturių kamerų užpakalinėje dalyje antrinis jutiklis yra 8 MP itin plati kamera, kuri veikia kaip makro ir gylio jutiklis. Taip pat yra 4K 30 kadrų per sekundę įrašymas iš pagrindinės kameros ir priekinės kameros, kuri daro 16 MP kadrus.