Naujausias Quest atnaujinimas leidžia pagaliau žaisti Beat Saber lovoje

Ką tu turi žinoti

  • Quest v53 programinė įranga, skirta Quest 2 ir Quest Pro, šiuo metu yra viešo testavimo etape ir galite ją įdiegti dabar, jei norite išbandyti.
  • Viena nauja testavimo funkcija yra „gulėjimo režimas“, leidžiantis vartotojams žaisti žaidimus ar žiūrėti vaizdo įrašus gulint lovoje (ar kitur).
  • „Meta“ neseniai pridėjo suderinamumą su „Oculus Go“ programėlėmis, vietinį pritemdymą PC VR žaidimuose, kai jie naudojami su „Quest Pro“, ir dar daugiau.

Jei kada nors bandėte atsigulti į lovą ir žiūrėti filmą ar pabendrauti virtualioje realybėje, žinosite, kad tai šiek tiek sudėtinga. Nors kai kuriose programose tai buvo įmanoma padaryti, socialinės programos, tokios kaip „Horizon Worlds“ ar „VR Chat“, beveik neabejotinai jums parodys paguldymas VR.

Dabar, su naujausiu v53 atnaujinimu, Quest 2 (atsidaro naujame skirtuke) ir Quest Pro (atsidaro naujame skirtuke) vartotojai iš tikrųjų gali atsigulti ant sofos, lovos ar net ant grindų ir vis tiek atrodyti tarsi atsistoję virtualioje erdvėje. Taip yra dėl naujo „gulėjimo režimo“, kurį galima įjungti iš mobilumo skilties, esančios pritaikymo neįgaliesiems nustatymuose. Šis naujas režimas taip pat gali būti neįkainojamas žmonėms, kurie gali nesugebėti žaisti ilgą laiką arba išvis.