„Onyx Boox Tab X“ yra toks, koks turėjo būti „Kindle Scribe“, bet kokia kaina?

Jei dar nesusigaudėte, Onyx Boox pamažu pradeda garsėti elektroninių skaitytuvų ir E Ink planšetinių kompiuterių erdvėje. Prekės ženklo produktai paprastai yra brangūs, ypač palyginus su pigiais „Amazon“ „Kindle“ įrenginiais, tačiau jie daugiau nei kompensuoja specifikacijas. Jei kada nors pastebėjote, kad jūsų „Kindle“ įrenginio funkcionalumas yra labai ribotas, „Onyx Boox“ yra tinkamas būdas.

Kaip ir visi elektroniniai skaitytuvai, Boox planšetiniai kompiuteriai turi E Ink ekranus. Tai reiškia, kad akumuliatoriaus veikimo laikas ištisas savaites ir nepaprastai patogus žiūrėjimas. Tačiau skirtingai nuo daugelio populiariausių elektroninių skaitytuvų, „Onyx Boox“ įrenginiuose yra „Android 11“ ir „Google Play“ parduotuvė. Tai atveria duris neribotoms galimybėms, nes suteikia galimybę Boox įrenginyje įdiegti bet kurią norimą programą. Tai toli nuo to, ką jums duoda „Amazon“ ar „Kobo“.

Visada buvau didelis Onyx Boox planšetinių kompiuterių gerbėjas, nes jie siūlo viską, ko tik gali norėti elektroninio popieriaus įrenginyje, pernelyg neblaškydami dėmesio. Jei norite, galite pasiekti savo el. paštą ir naršyti internete, tačiau tai nėra taip paprasta. Tai puikus balansas galingam skaitymo įrenginiui, kuris nepažeidžia jūsų regėjimo. Maža to, visuose „Boox“ planšetiniuose kompiuteriuose yra nenaudojamas baterijos rašiklis ir optinis simbolių atpažinimas, todėl galite užsirašyti užrašus ir automatiškai konvertuoti juos į skaitmeninį tekstą.

Onyx Boox Tab XE rašalo tabletė

(Vaizdo kreditas: Namerah Saud Fatmi / Android Central)

„Android Central“ peržiūrėjome keletą įdomių „Onyx Boox“ planšetinių kompiuterių, įskaitant „Nova Air C“ ir „Nova3 Color“, kurie tiekiami su spalvotais el. rašalo ekranais. Nors vizija ir naujovės yra vertinamos, tradicinių nespalvoto rašalo planšetinių kompiuterių kontrastas ir ryškumas yra neabejotinai geresni, bent jau tol, kol technologija nepasivys.