„Google“ patvirtino, kad pagaliau išvysime sulankstomą „Pixel“ telefoną. Žmonės, kurie nėra „Google“, apie tai kalba jau daugelį metų, tačiau kažkas verčia „Google“ galvoti, kad dabar atėjo laikas ir mes turėtų kitą savaitę pamatysite ką nors „Google I/O“.
Dalis to, ką matome, turi būti tai, ko nesiūlo joks kitas sulankstomas telefonas – o tai iš tikrųjų reiškia tik „Galaxy Fold“ čia, Šiaurės Amerikoje. Kai kurios funkcijos ar programinės įrangos dalys, kurios padarys „Pixel Fold“ stebuklingą.
Svarbiausia, kad tai būtų kažkas išskirtinio. Pavyzdžiui, jei turėtumėte didelę dėžutę, pilną sulankstomų telefonų, mėgaukitės ja, kol rastumėte „Pixel Fold“, nes jame yra vienas dalykas, kurio „Samsung“ nesiūlo.
Peržiūrėjau atvaizdus ir „oficialus“ anonsas šimtus kartų ir esu gana įsitikinęs, kad tai nebus pagrįsta dizainu. Krašteliai atrodo maži ir daug žmonių mėgsta mažus rėmelius. Jis taip pat atrodo plonas, o tai svarbu padvigubinant storį, nes tai yra du telefonai, sulankstyti į vieną telefoną. Man to nepakaks, kad žmonės rūpintųsi.
Galbūt jie pasikliauja nuostabia „Pixel“ kamera. „Pixel“ kameros yra tokios geros, kad net pigus „Pixel 6a“ turi geresnę kamerą nei bet kuris tūkstančio dolerių kainuojantis telefonas, su kuriuo lyginatės. „Pixel 7a“ turėtų būti lygiai toks pat ir fotografuoti taip pat gerai arba geriau nei 1 300 USD kainuojantis „Galaxy S23 Ultra“. Taip buvo visada ir jei „Google“ tikrai nesugadins, visada taip bus.
Nemanau, kad taip yra. Visi nori geros kameros savo brangiame naujame telefone, bet niekas nesako, kad bet kuris pavyzdinis telefonas turi blogą ir visi jie yra pakankamai geri. Labai mažai žmonių pasirinks „Pixel Fold“, nes fotoaparatas yra geresnis nei „Galaxy Z Fold“.
Tai palieka vieną dalyką, kurį „Google“ gali padaryti, kad išsiskirtų – programinę įrangą. Tai ir nuostabi, ir siaubinga idėja, kuri, nuoširdžiai tikiuosi, neįvyks.
„Google“ prižiūri ir atlieka didžiąją dalį darbo, kai kalbama apie „Android“. Tačiau kitas visiškai kitoks „Google“ padalinys gamina „Pixel“ telefonus. Štai kodėl „Pixel“ linijoje įdiegtas „Android“ labiau panašus į „Samsung“ telefonuose įdiegtą „Android“, o ne į tą, kurį gautumėte atsisiųsdami šaltinio kodą ir pasigamindami jį patys. „Pixel“ yra pilnas programinės įrangos, kuri nėra „Android“ dalis.
Taip pat neturiu omenyje įvairių smulkmenų, kurias „Google“ suteikia bet kuriai sutartį pasirašančiai įmonei. Jei turite įrenginį, turintį prieigą prie „Google Play“ parduotuvės, turite visas „Google“ paslaugas arba prieigą prie jų. Nesvarbu, kas sukūrė telefoną.
Tik „Pixel“ telefone yra „Pixel“ fotoaparato programinė įranga. Tik „Pixel“ telefone yra „Pixel“ namų paleidimo priemonė. Tik „Pixel“ telefone yra „Google“ strigčių aptikimo funkcija. Kai kurie dalykai anksčiau buvo išskirtiniai taškais, bet dabar yra prieinami kitiems įrenginiams, pvz., Telefono rinkiklis arba „Google Messages“. Tai nereiškia, kad šios programinės įrangos funkcijos yra geresnės nei bet kas, kurią siūlo kitas telefonų gamintojas, tiesiog „Google“ saugo dalykus tik savo „Pixel“ telefonams.
„Samsung“ (taip, aš žinau, kad „Xiaomi“ ir „Motorola“ egzistuoja, bet čia pasiliksiu prie „Samsung“) taip pat turi unikalių sulankstomų prietaisų programinės įrangos funkcijų, pvz., patentuoto rašiklio palaikymą, ir unikalias aparatinės įrangos funkcijas, tokias kaip UTG (itin plonas stiklas) ir patentuotas vyris ir pats S Pen rašiklis. funkcijos yra tai, kas parduoda telefonus perpildytoje Android erdvėje.
Paprasta ir paprasta, jei „Google“ reikės kai kurių iš tų unikalių „Pixel Fold“ funkcijų, jei jis kada nors pasiseks. Keletas naujų būdų, kaip naudoti du ekranus, arba tam tikra paslėpta aparatinės įrangos gudrybė, kurios nepastebėjome iš pažiūros.
Tai sunku padaryti, ypač todėl, kad „Google“ dirbo kartu su „Samsung“ ir „Microsoft“ (atminkite kad sulankstomas gedimas?), kad „Android“ būtų paruoštas dideliems ekranams, kurie sulankstomi per pusę. tai taip pat reiškia, kad „Google“ žino, ką daro „Samsung“, ir gali įveikti vienintelę tikrąją konkurenciją.
Kokia galėtų būti ta „dar vieno dalyko“ idėja, aš neįsivaizduoju. Aš tiesiog žinau, kad tai beveik turi būti, jei „Google“ tikisi parduoti daugiau nei kelis „Pixel Folds“.