„Galaxy S23 Ultra“ vis dar yra geriausias telefonas, jei norite įrenginio su daugiausiai funkcijų. Telefonas turi puikų 120 Hz AMOLED ekraną, kuris yra vienas geriausių „Android“, aparatinė įranga yra geresnė nei bet kurio kito šiais metais naudoto telefono, ir man patinka minimalistinis dizainas. Žinoma, jis labai nesiskiria nuo „S22 Ultra“, tačiau nedideli „Samsung“ dizaino patobulinimai daro didelę įtaką kasdieniniam naudojimui, ir aš nemanau, kad jį būtų taip sudėtinga laikyti ir naudoti kaip jo pirmtaką. . Tada yra kameros; Su nauju 200 MP objektyvu gale ir universaliomis pagalbinėmis kameromis S23 Ultra yra šios srities galia.
Dėl
- Vienas geriausių šiandien prieinamų AMOLED ekranų
- Greičiausia bet kurio „Android“ telefono vidinė aparatinė įranga
- Puikus dizainas su patogumu orientuotais patobulinimais
- Kameros daro nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus
- Visi priedai, kurių jums reikia
- Keturi garantuoti Android OS atnaujinimai
Prieš
- Didelis ir sunkus
- Lėtesnis įkrovimas nei „Xiaomi 13 Pro“.
- Dėžutėje nėra įkroviklio
Neperdedu sakydamas, kad „13 Pro“ yra didžiausia „Xiaomi“ pastanga. Keraminis dizainas primena „Mi 11 Ultra“, o telefoną laikyti ir naudoti atrodo nuostabu – man tikrai labiau patinka „S23 Ultra“, nors jis sveria beveik tiek pat. Šiais metais „Xiaomi“ taip pat puikiai padirbėjo su fotoaparatais, o 50 MP kamerų trijulė gale ir „Leica“ bendradarbiavimas leidžia „13 Pro“ daryti nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus bet kokioje situacijoje. MIUI 14 veikia šiek tiek sklandžiau, bet jūs neturite tiek daug funkcijų kaip „Samsung“, o „13 Pro“ gaus vienu „Android“ OS atnaujinimu mažiau. Labiausiai varginantis dalykas „13 Pro“ yra tai, kad jis nėra parduodamas Šiaurės Amerikoje, bet jei esate šalyje, kurioje jis oficialiai prieinamas, tai yra perspektyvi alternatyva tam, ką „Samsung“ siūlo šiais metais.
Dėl
- Išskirtinės kameros
- Įspūdingas dizainas su puikiu pojūčiu rankoje
- Ryškus AMOLED ekranas su daugybe tinkinimo galimybių
- Išskirtinė techninė įranga su IP68 atsparumu vandeniui
- Greitas 120 W laidinis ir 50 W belaidis įkrovimas
Prieš
- Negaus tiek daug programinės įrangos naujinimų kaip S23 Ultra
- Neparduodama Šiaurės Amerikoje
- Daug pigiau Indijoje/Kinijoje nei kitose pasaulio rinkose
Kokios yra jūsų galimybės, jei norite nusipirkti geriausią „Android“ telefoną? „Samsung“ visada yra geras pasirinkimas, o „Galaxy S23 Ultra“ yra puikaus dizaino ir turi vieną stipriausių aparatūros paketų bei universalių fotoaparatų, kurie fotografuoja nuostabias nuotraukas. Šiais metais „Xiaomi“ taip pat puikiai pasirodė „Xiaomi 13 Pro“, siūlydamas tris 50 MP kameras ir naują dizainą, labiau atitinkantį ankstesnių metų „Ultra“ variantus. Kadangi „Xiaomi 13 Pro“ dabar galima įsigyti Indijoje, JK ir tam tikrose pasaulio rinkose, išsiaiškinkime, ar jis turi tai, ko reikia, kad galėtų susidoroti su „S23 Ultra“, ar tiesiog turėtumėte nusipirkti „Samsung“ flagmaną.
„Samsung Galaxy S23 Ultra“ ir „Xiaomi 13 Pro“: dizainas
Man patinka Samsung dizaino estetika naudojant Galaxy S23 Ultra; nuo praėjusių metų daug kas nepasikeitė, tačiau yra subtilių patobulinimų, dėl kurių telefono laikymas ir naudojimas yra šiek tiek patogesnis. Taip yra dėl sumažėjusio ekrano ir galinės dalies kreivumo, o plokštesnis dizainas reiškia, kad rėmo viduryje yra daugiau dalykų, į kuriuos reikia įsikibti. „Samsung“ puikiai padirbėjo ir su fotoaparato korpusu, o minimalistinis korpusas su žiedais aplink tris kameros modulius atrodo elegantiškai.
Kalbant apie „Xiaomi“, aš niekada tiksliai nežinau, ką prekės ženklas darys toliau. Per pastaruosius devynerius metus naudojau visus jos flagmanus ir niekada nebuvo dizaino nuoseklumo tarp kartų – „Xiaomi“ kasmet keičia dizainą, o „Xiaomi 13 Pro“ tai nesiskiria. Telefonas turi keraminę nugarėlę, panašią į „Mi 11 Ultra“, ir turi kvadratinę kameros salelę gale, kuri dominuoja dėmesį.
Tai, kaip sala susilieja su dizainu, primena „Find X5 Pro“, tačiau efektas nėra toks vientisas, o didelis korpusas su kvadratinėmis linijomis ne visai atitinka sklandžiai tekančius kreives, kuriuos rasite visur kitur. telefonu. Žinoma, didesnė sala reiškia, kad naudodamiesi „13 Pro“ ant lygaus paviršiaus nejudėsite – Samsung telefone taip nėra.
Kad ir kaip man patinka S23 Ultra dizainas, šis daiktas yra absoliutus vienetas, didelis ir šiek tiek neparankus. Priešingai, „Xiaomi 13 Pro“ yra daug lengviau valdomas, o sveriantis 229 g, jis yra 5 g lengvesnis. „Xiaomi“ priekyje ir gale buvo agresyvūs, todėl jei nesate telefonų su dvigubu lenktu ekranu gerbėjas, jums nepatiks „13 Pro“. Vidutiniame rėmelyje vis dar yra pakankamai vietos įrenginiui laikyti, bet tai nėra daug; žinoma, atvejis išsprendžia šią problemą.
S23 Ultra nugarėlė turi matinio stiklo apdailą, kuri puikiai jaučiasi, ir nors man taip pat patinka keraminis 13 Pro dizainas, jis yra dėmių magnetas, todėl man teko nuolat jį valyti, kad įsitikinčiau, jog jis atrodo. nesugadintas. Kitur jūs gaunate dviejų SIM kortelių ryšį ir eSIM kaip standartą abiejuose įrenginiuose, o „13 Pro“ turi IR blasterį. Abu įrenginiai taip pat standartiškai siūlo IP68 patekimo apsaugą, o kai „Xiaomi“ praeityje ignoravo šią funkciją, puiku matyti, kad prekės ženklas pasitaisė su „13 Pro“.
„Samsung Galaxy S23 Ultra“ ir „Xiaomi 13 Pro“: ekranas
„Samsung“ ir „Xiaomi“ yra žinomi dėl to, kad savo telefonuose siūlo ryškias AMOLED plokštes, o „S23 Ultra“ ir „13 Pro“ turi du geriausius ekranus, kuriuos galite rasti šiandien. S23 Ultra turi didesnį 6,8 colio skydelį, tačiau 13 Pro nedaug atsilieka su 6,73 colio ekranu.
Naudodamas abu įrenginius greta, turėsiu suteikti „Galaxy S23 Ultra“ pranašumą; jo ekranas lauke tampa šiek tiek šviesesnis. Beje, skirtumai tarp šių dviejų yra nedideli, ir nepaisant to, kokį įrenginį įsigysite, čia siūlomas skydelis jums tikrai patiks.
Abiejuose telefonuose rasite daugybę tinkinimo parinkčių, įskaitant visada įjungtą režimą, spalvų balanso reguliavimą ir ekrano atnaujinimo reguliavimą. „Xiaomi“ tebėra užsispyręs ir riboja ekrano atnaujinimą iki 60 Hz iš dėžutės, ir tai yra vienintelis „Android“ prekės ženklas – visi kiti prekės ženklai, turintys 120 Hz skydelį, turi šį nustatymą kaip numatytąjį. Tačiau „13 Pro“ turėsite pereiti į nustatymus, kad perjungtumėte į 120 Hz režimą.
Abu įrenginiai taip pat turi stereo garsą, ir nors „Xiaomi“ neturi identiškų tvarkyklių, kaip ankstesniais metais, „13 Pro“ vis tiek sugeba skleisti nuostabų garsą, o esant didesniam garsui jis tampa garsus ir detalus, be iškraipymų. Panašiai, „S23 Ultra“ stereofoninė konfigūracija yra daugiau nei tinkama vaizdo įrašams transliuoti ir žaisti žaidimus, ir nors ji nėra tokia garsi, ji yra išsami.
„Samsung Galaxy S23 Ultra“ ir „Xiaomi 13 Pro“: aparatinė įranga
Šie metai buvo geri „Android“ aparatinei įrangai ir daug ką nulėmė „Qualcomm“ pastangos su „Snapdragon 8 Gen 2“. Platforma, palyginti su praėjusiais metais, apčiuopiamai pagerėjo – tiek tvaraus našumo, tiek…