Patikrinkite, ar „Pixel Watch“ yra 2023 m. gegužės mėn. naujinio

Ką tu turi žinoti

  • „Google“ išleido naujausią mėnesinį „Pixel Watch“ naujinį.
  • Į naujinimą įtraukta 2023 m. gegužės mėn. saugos pataisa, nenurodyta jokių kitų pataisymų ar patobulinimų.
  • „Google“ taip pat siūlo 2023 m. gegužės mėn. naujinimą „Pixel“ išmaniesiems telefonams.

„Google“ pradeda gegužės mėnesį su keliais „Pixel“ įrenginių atnaujinimais. „Pixel Watch“ savininkai gali tikėtis, kad naujausias 2023 m. gegužės mėn. naujinys jų įrenginiuose pasirodys nuo pirmadienio iki kitos savaitės.

Atnaujinimo pakeitimų žurnalas neatskleidžia daug, kaip buvo dauguma šių metų „Pixel Watch“ atnaujinimų. Atnaujinimas apima tik 2023 m. gegužės mėn. saugos pataisą, kurią bendrovė jau išsamiai išdėstė savo naujausiame „Android“ saugos biuletenyje. Tačiau atrodo, kad nėra jokių klaidų pataisymų, naujų funkcijų ar patobulinimų.

Atnaujinimas perkelia programinės įrangos versiją RWDA.230114.013. „Pixel Watch“ savininkai gali atnaujinti savo laikrodžius nuėję į Nustatymai > Programinė įranga > Programinės įrangos naujinimas savo įrenginiuose, nors atminkite, kad naujinimas gali būti pasiekiamas ne iš karto. Jei naujinimas nerodomas, visada galite pabandyti pakartotinai paliesti naujinimo puslapį, kol jis pasirodys.

„Google Pixel Watch“ programinės įrangos atnaujinimas senka

(Vaizdo kreditas: Nicholas Sutrich / Android Central)

„Google“ neatsižvelgė į „Pixel Watch“ atnaujinimus ir šiais metais kiekvieną mėnesį išleis naują, kartu su „Pixel“ išmaniųjų telefonų atnaujinimais. Dauguma jų ką tik atnešė naują saugos pataisą, o kiti įtraukė kai kuriuos pataisymus ir kitas funkcijas, ypač 2023 m. kovo mėn. naujinimą, kuriame taip pat buvo atsisakyta funkcijos.