„Samsung“ pramogų parko naujinys leidžia pasirinkti sodresnių „Material You“ spalvų prieš „Google“.

Ką tu turi žinoti

  • „Galaxy“ įrenginiams skirtas „Samsung“ pramogų parko modulio atnaujinimas.
  • Atnaujinimas pateikia tinkinamą spalvų parinkiklį, kuris suteikia sodresnių, ryškesnių spalvų per sodrumo parinktis ir HEX kodus.
  • „Google“ neseniai paskelbė panašų pakeitimą, kuris gali būti taikomas „Material You“ sistemoje „Android 14“.

Atnaujintas vienas iš Samsung Good Lock modulių, suteikiantis vartotojams šiek tiek daugiau galios parodyti save. Kaip pastebėjo XDA kūrėjai, „Samsung“ pramogų parko modulis buvo atnaujintas, todėl „Galaxy“ telefonams buvo pritaikytas naujai patobulintas, plačiai pritaikomas spalvų rinkiklis. Vartotojai turi galimybę sugalvoti bet kokį spalvų derinį, kuriuo norėtų papuošti savo įrenginį.

Spalvų pritaikymas žengiamas dar žingsniu, nes teminio parko modulis suteikia parinktis reguliuoti spalvų sodrumą ir galimybę naudoti HEX kodus, kad būtų šiek tiek tikslesni. Taip pat atrodo, kad naujinimas leidžia vartotojams gauti šiek tiek daugiau informacijos, pasirenkant skirtingus šviesių ir tamsių temų spalvų derinius.

Teminio parko tinkinamų spalvų demonstravimas unikalioms dizaino temoms Galaxy įrenginiuose.

(Vaizdo kreditas: XDA Developers)

Be to, pramogų parke dabar galite išsaugoti šias skirtingas temas, kad galėtumėte jas pakeisti ir grįžti prie senesnių. Dabar galite būti šiek tiek kūrybiškesni naudodami drąsesnes spalvas, nes anksčiau teminis parkas neleisdavo tokio gylio sprendžiant, kaip atrodys jūsų įrenginys. Iki šio atnaujinimo galimos spalvos buvo nemokamos ir pagrįstos jūsų ekrano užsklanda (panašiai kaip veikia Material You).