„Samsung Galaxy S23 FE“ turėtų būti su daug geresne kamera

Ką tu turi žinoti

  • Tikėtina, kad „Samsung“ tą pačią kamerą pristatys iš „Galaxy S23“ į S23 FE.
  • Tariamas Galaxy S23 FE turi tą patį 50 MP pagrindinį jutiklį.
  • Įrenginio paleidimas gali būti anksčiau nei vėliau.

Kalbant apie „Samsung Fan Edition“ telefonus, kyla daug neaiškumų, ypač atsižvelgiant į tai, kad „Samsung Galaxy S22 FE“ niekada nebuvo išleistas. Tačiau, nepaisant ankstesnių gandų, kad kito „Fan Edition“ telefono galime negauti, informacija apie „Galaxy S23 FE“ sklando gabalėliais, nors įrenginio pristatymas vis dar vertinamas skeptiškai.

Nepaisant to, vis tiek džiugina skaityti gandus apie tariamą Galaxy S23 FE, nes jie skamba teigiamai ir galiausiai leidžia manyti, kad paleidimas gali būti tikras. Viena iš tokių ataskaitų yra iš „Galaxy Club“, kurioje pažymima, kad tariamai „Galaxy S23 FE“ gali turėti 50 MP pagrindinę kamerą, panašią į tą, kuri yra „Galaxy S23“.

Deja, nėra jokios kitos informacijos apie kamerų sistemą. Vis dėlto galėjome pamatyti panašią sistemą su itin plačiomis ir teleobjektyvinėmis kameromis, o tai būtų gera žinia „Samsung“ gerbėjams, ieškantiems „įperkamo flagmano“ su tinkama fotoaparato sąranka.

„Galaxy S23“ ir „Galaxy S22“ fotoaparatai yra vienas šalia kito

(Vaizdo kreditas: Derrek Lee / Android Central)

„Fan Edition“ „Samsung“ telefonuose dažnai būna tokių gėrybių kaip fotoaparatai ar dizaino elementai iš tos pačios serijos flagmanų. „Galaxy S21 FE“ dizainas ir 12 MP kamera buvo panaši į aukščiausios kokybės „Galaxy S21“. Dėl tokių puikių savybių šie FE telefonai yra patrauklūs, to paties tikimasi ir su Galaxy S23 FE.