„Samsung“ pristato naujas „Galaxy Watch“ funkcijas, kurios bus pristatytos kartu su „One UI 5 Watch“ atnaujinimu

Ką tu turi žinoti

  • „Galaxy Watch 4“ ir „Galaxy Watch 5“ vėliau šiais metais gaus naują „One UI 5 Watch“ atnaujinimą.
  • Atnaujinimas apims patobulintą miego stebėjimą, suasmenintas širdies ritmo zonas ir atnaujintas saugos funkcijas.
  • Daugiau funkcijų bus paskelbta vėliau.
  • „Galaxy Watch“ savininkai JAV ir Korėjoje gegužės mėnesį gali prisiregistruoti naudoti „One UI 5 Watch“ beta versiją.

Kitas svarbus „Samsung“ „Galaxy Watch“ atnaujinimas bus pristatytas tik vėliau šiais metais, tačiau bendrovė jau pateikia žvilgsnį į kai kurias funkcijas, kurių galime tikėtis, kai jis pasirodys. Bendrovės „Wear OS“ atitinkantys „Galaxy Watches“ yra pasirengę įgyti keletą naujų funkcijų, kurios padės pagerinti miego ir kūno rengybos stebėjimą, taip pat atnaujinti saugos funkcijas.

Siekiant pagerinti miego stebėjimą, „One UI 5 Watch“ įgyja naują „Sleep Insights“ vartotojo sąsają, kurioje daugiau dėmesio skiriama miego balui. UI perjungia, kaip rodoma jūsų miego trukmė ir miego balas, todėl pastarasis yra ryškesnis. UI taip pat bus rodomas jūsų miego gyvūnas, kuris nustatomas pagal miego įpročius naudotojams, kurie naudoja miego mokymo funkciją, kuri bus visiškai pasiekiama tiesiai iš „Galaxy Watch“.

Be to, „Galaxy Watches“ padės dar labiau sumažinti blaškymąsi, nes aptikdami, kad užmiegate, vietoj dažnai labai ryškiai žalios šviesos diodo bus naudojamas infraraudonųjų spindulių jutiklis.

(Vaizdo kreditas: Samsung)

Kalbant apie kūno rengybą, „Samsung“ supranta, kad naudotojai turi skirtingus fizinių gebėjimų lygius, ir dabar tai analizuos, kad pateiktų asmeninius treniruočių intensyvumo lygius. Tai gali būti naudinga bėgikams, nes jie pasiekia optimalias širdies ritmo zonas, kad galėtų gerai treniruotis.

„Route Workout“ išplečiamas įtraukiant bėgimą ir ėjimą, o „Samsung“ taip pat pabrėžia tiesioginę prieigą prie „Galaxy Watch 5 Pro“ vartotojų GPX failų duomenų bazės iš „Samsung Health“ programos, kuri gali rekomenduoti maršrutus.

(Vaizdo kreditas: Samsung)

Galiausiai „One UI 5 Watch“ atnaujina saugos funkcijas, pvz., SOS, kurios perduos jūsų informaciją pagalbos tarnyboms ir automatiškai parodys jūsų medicininę informaciją. Kritimo aptikimas taip pat bus automatiškai įjungtas 55 metų ir vyresniems vartotojams.

(Vaizdo kreditas: Samsung)

Šios ir kitos funkcijos bus pasiekiamos vėliau šiais metais su One UI 5 Watch atnaujinimu. „Samsung“ nesakė, kada tiksliai pasirodys atnaujinimas, tačiau panašu, kad netrukus bendrovė gali paskelbti papildomų funkcijų. Iki tol „One UI 5 Watch“ beta versija šį mėnesį bus pasiekiama JAV ir Korėjoje vartotojams, norintiems išbandyti funkcijas. Prisiregistruoti bus galima naudojant „Samsung Members“ programą.