Tommie Runzas | 3 maratonų bėgimas per 60 dienų, 2:46 Bostone ir gyvenimo pamokos

Bėgimas ir lenktynės suteikia mums tiek daug pamokų, kurias galime pritaikyti ne tik sportuojant. Bėgimas ir gyvenimas vieną dieną ir ilgalaikis žvilgsnis yra pagrindinis kelias į sėkmę.

Gyvenimo įsilaužimai gali būti labai populiarūs, tačiau bėgimo sėkmę geriausia pasiekti turint kantrybę ir mąstant vieną dieną. Tai taip pat galioja daugeliui vertingesnių dalykų gyvenime!

Treniruotės ilgoms distancijoms, pavyzdžiui, maratonui, negali būti skubinamos. Kad ir koks talentingas bėgikas bebūtumėte, vis tiek turite palaipsniui didinti savo ridą ir treniruotis, kad jūsų kūnas priprastų prie darbo krūvio. Paskubėkite procesą ir greičiausiai būsite sužeisti. Tačiau jei kasdieniuose treniruočių iššūkiuose galėsite ieškoti naudos, greičiausiai būsite apdovanoti sėkmingomis lenktynėmis.

Kad ir kaip gerai pasiruoštumėte, maratone visada leidžiatės į nežinomybę. Daugiau nei 26,2 mylios gali būti išmesti bet koks skaičius dalykų, kuriuos turėsite sutvarkyti, kad pasiektumėte finišo liniją. O jei norite pabandyti nubėgti 3 maratonus per 60 dienų? Tada būkite pasiruošę bet kokiems netikėtumams!

Šios savaitės podcast’o svečias pradėjo bėgioti tik 2018 m., tačiau jis greitai užmezgė didelę meilę šiam sportui. Jo aistra bėgimui sutapo su naujai atrastu blaivumu, o dviejuose atrastos paralelės padėjo jam iš tikrųjų gyventi pagal mantrą vieną dieną.

Tommie Runzas apie gyvenimo pamokas, išmoktas per maratoną

Tommie Runzas sulaukė didžiulio susidomėjimo tiek „Instagram“, tiek per savo podcast’ą „Run Eat Sleep Show“. Mes atsitiktinai susitikome „Skratch Labs Cafe“ per Pasaulinę bėgimo dieną Boulderyje. Kartu pasidalijus keletą mylių, kitą dieną įtraukiau jį į podcast’ą, kad jis papasakotų savo unikalią istoriją, įskaitant savo nuotykius bėgant kelis maratonus.

Per savo trumpą bėgimo karjerą Tommie jau nubėgo pusę pagrindinių pasaulio maratonų ir praėjusį balandį Bostono sudėtingoje trasoje pelnė įspūdingą PR 2:46. Tommie ir toliau dirba su daugeliu bėgiojančių prekių ženklų ir atstovauja tiems, kurie bėgimo bendruomenėje pernelyg dažnai dalyvauja retai.

Mes su Tommie aptariame, kaip jis įsitraukė į bėgimą ir kaip jis tiek daug nuveikė per tokį trumpą laiką. Kai kurios temos, kurias paliečiame, yra:

  • Kaip sutapo Tomio bėgimo ir blaivybės kelionė
  • Kodėl jo (per)uolus bėgimas iš pradžių privedė prie traumos
  • Iš savo bėgimo trenerio mokėsi kantrybės
  • Kodėl jam patinka bauginantys maratono nežinomybės
  • Tommie progresas, nubėgęs 3 maratonus per 60 dienų
  • Kodėl jis pakeitė dabartines treniruotes trumpesnėms lenktynėms

Tommie istorija įkvepia, o meilė sportui užkrečiama. Mėgautis!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū DrinkLMNT!

Didelis ačiū GertiLMNT už jų paramą šiam epizodui! Jie gamina elektrolitų gėrimus sportininkams ir mažai angliavandenių turintiems žmonėms be cukraus, dirbtinių ingredientų ar dažiklių. Jie siūlo nemokamą dovaną su jūsų pirkiniu adresu GertiLMNT. Ir tai neturi būti jūsų pirmasis pirkinys. Gausite kiekvieno skonio pavyzdinį paketą, kad galėtumėte juos visus išbandyti prieš nuspręsdami, kas jums labiausiai patinka.

„DrinkLMNT“ produktai turi didžiausią natrio koncentraciją, kokią tik galite rasti. Kiekvienas, kuris daug bėgioja, žino, kad natris, taip pat kiti elektrolitai, tokie kaip magnis ir kalis, yra būtini mūsų veiklai ir mūsų savijautai visą dieną.

Arbūzų skonis tapo mano mėgstamiausiu. Dabar geriu vieną kartą per dieną, kad padėčiau gauti pakankamai skysčių mūsų sausame Kolorado ore. Jis skanus ir skanus, o aš pastebiu, kad per dieną šlapinuosi ne kas 45 minutes, o tai gali būti požymis, kad nevalgau pakankamai natrio.

Dabar daugėja įrodymų, kad natrio suvartojimo lygis yra didesnis ne nesveika – ir sportininkams reikia daug daugiau nei įprastam sėdinčiam žmogui. Žinoma, jei nerimaujate, kreipkitės į gydytoją. Tačiau tiems sportininkams, kurie bėgioja lauke per karštį, elektrolitų keitimas yra labai prasmingas. Taigi patikrinkite GertiLMNT išbandyti naują skonį arba gauti nemokamą mėginių rinkinį.

Ačiū AG1!

Mus taip pat palaiko AG1, žalumynų supermaisto mišinys. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai. Jį rekomenduoja profesionalūs sportininkai ir yra daugiau nei 7000 teigiamų atsiliepimų.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. Remiantis naujausiais tyrimais, jie atliko 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos ir būtų griežtesnės, atlikus trečiųjų šalių bandymus.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Patikrinkite AG1 kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.