Ultrarunner Dylanas Bowmanas apie tai, kuo bėgimas trail yra ypatingas (ir jo ateitis)

Bėgimas trail turi unikalų žavesį, kuris padėjo sukurti gyvybingą ir įtraukią bėgikų bendruomenę. Nesvarbu, ar bėgiojate trumpai, ar ilgai, pakuotės priekyje ar gale, šilta ir dinamiška trasų kultūra gali padėti sustiprinti jūsų meilę sportui.

Per pastarąjį dešimtmetį bėgimas takais labai išaugo nuo savo pradžios kaip nedidelė, nišinė sporto šaka. Nors trail lenktynės ir ultra lenktynės dažnai sujungiamos į vieną kategoriją, trumpesnių lenktynių atsiradimas suteikia bėgikams galimybę tyrinėti sportą per atstumą, kuris yra ne toks bauginantis nei 50 ar 100 mylių.

Tiems, kurie mėgsta trail lenktynių kultūrą, pagrindinis tikslas yra sukurti prieigą ir dalytis šia meile su daugiau bėgikų. Šios savaitės svečias įvairiais būdais suvaidino pagrindinį vaidmenį bėgimo taku bendruomenėje, įskaitant elitinį ultrabėgiką, podcast’o vedėją, lyderį ir įkūrėją. Freetrail. Dylanas Bowmanas pradėjo savo sportinę karjerą kaip konkurencingas lakroso žaidėjas, tačiau baigęs koledžą atrado meilę bėgimo trail grožiui ir bendruomenei.

Dylanas Bowmanas apie bėgimo taku kultūrą ir ateitį

Karjeros pradžioje Dylanas įsitvirtino kaip jėga, su kuria turi būti atsižvelgta ultra pasaulyje, daugelyje konkurencingiausių ultra lenktynių, įskaitant Leadville ir Ultra-Trail Mt Fuji, podiumus. Per pastaruosius porą metų Dylanas nusitaikė į naują projektą „Freetrail“, kuris geriausiai apibūdinamas kaip „bendruomenė, skirta gyvenimą keičiančiam bėgimo taku sportui.

Dylanas ir aš šioje podcast’e aptariame daug dalykų – nuo ​​to, kaip jis tapo bėgiku, iki jo naujausio projekto ir sporto vizijos. Kai kurios temos, kurias aptariame, yra šios:

  • Kodėl perėjimas nuo lakroso prie bėgimo trail nebuvo toks atsitiktinis, kaip atrodo
  • Svarbu rasti gyvenime dalykų, kurie jus apšviečia
  • Kaip ankstyva Dylano meilė sporto radijui paveikė jo dabartines pastangas
  • Verslumo ir bėgimo paralelės
  • Bėgimo taku pasaulio raida ir kryptis
  • Kodėl tiesioginė transliacija yra sporto augimo pagrindas

Nuoširdi Dylano meilė bėgimui ir verslui užkrečiama, ir jūs tikrai mėgausitės visais mūsų pokalbio vingiais.

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū Bodyweight Power!

Mus taip pat palaiko mūsų pačių jėgos treniruočių programa „Bodyweight Power“. Tai vienintelė kūno svorio jėgos treniruočių programa, sukurta specialiai ištvermės bėgikams, kuri yra periodizuota ir orientuota į galią. Bendradarbiauju su bėgimo trenere, kineziterapeute ir sertifikuota jėgos trenere Viktorija Sekely, kad ši programa būtų įmanoma. Tai reiškia, kad patvirtintas bėgimo treneris, PT ir jėgos treneris!

Pats laikas gydytis, todėl įsipareigokite sustiprėti ir išlikti sveikiems. „Bodyweight Power“ galite naudoti daugelį metų, stiprindami jėgą su kiekvienu treniruočių ciklu. Užsiregistravę taip pat gausite nemokamus atnaujinimus visam gyvenimui. Investuokite į savo jėgą, atsparumą traumoms ir greitį patikrindami Kūno svorio galia ir užsiregistruok šiandien.