Komikė Laura Green juokauja apie „Strava“, „Podcasters“, „Catcalling“ ir kt

Nors mes visi mėgstame sportą, bėgimas yra sunkus. Tačiau treniruotis yra daug smagiau, kai gali išmokti juoktis iš savęs ir daugybės dalykų, kuriuos mes visi darome kaip bėgikai, absurdo!

Bėgikai dažnai yra A tipo asmenybės: atsidavę, susikaupę ir nuolat siekiantys tobulėti. Mes planuojame savo treniruotes kelis mėnesius, kad gautume naują PR, pakeliui rasdami laiko kryžminėms treniruotėms ir jėgos treniruotėms. Tačiau be juoko sportas nėra toks įdomus.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar elitas, galiausiai mes visi galime rasti humoro savo veikloje, o tai iš tikrųjų yra tik „lakstyti aplink!” Nesvarbu, ar slampinėjame per tamsą ir šaltį, ar leidžiame valandas miške, ar sunkiai treniruojamės, viskas atrodo geriau, kai galime juoktis iš savęs ir rasti humoro sunkiausiomis ar absurdiškiausiomis akimirkomis.

Laura Green apie humoro atradimą mūsų bėgimo rutinoje

Šios savaitės podcast’o svečias buvo visą gyvenimą trunkantis bėgikas, kuris Šiaurės rytų universitete varžėsi vidutinio nuotolio varžybose. Komikė Laura Green gyvena Bostone su savo šeima ir, jos pačios žodžiais, „daug bėgioja ir juokiasi, kad daug bėgioja“.

Laura yra komiška influencerė, kurios mes nežinojome, kad mums reikia, o jos „Instagram“ ritės yra tokios tikslios ir panašios į bėgikus, kad sunku nesėdėti ir nežiūrėti į juos visus. Nesvarbu, ar ji šaiposi iš „Strava“, „podcasters“, ar apie skirtingų drabužių kompanijų asmenybes, iš jos komedijos juoksitės garsiai.

Šiame epizode mes su Laura aptariame humoro vertę sporte, taip pat apie tai, kaip jis gali padėti mums užmegzti pokalbius rimtesnėmis temomis. Taip pat kalbame apie:

  • Kaip Laura semiasi įkvėpimo savo komedijai
  • Kodėl jos, kaip konkurentės, mamos ir bėgikės, patirtis daro ją tokią panašią
  • Kas reikalinga gaminant tipišką ritę
  • Kaip ji panaudojo humorą nagrinėdama tokias temas kaip raginimas ir priekabiavimas
  • Lauros ateities projektai

Mėgaukitės mano pokalbiu ir juoku su Laura Green!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū InsideTracker!

InsideTracker

Mus remia InsideTracker – įmonė, gyvuojanti daugiau nei 10 metų, siekiant padėti jums optimizuoti savo sveikatą, ilgaamžiškumą ir našumą. Norėdami gyventi sveikiausią ir ilgiausią įmanomą gyvenimą, turite suprasti, kas vyksta jūsų kūne. Žmonės sensta skirtingu greičiu. Ir bendras metinis kraujo tyrimas tinkamai neįvertina jūsų biologinio amžiaus. Tačiau „InsideTracker“ tai daro.

InsideTracker yra tikrai individualizuota mitybos ir veiklos sistema, skirta prailginti jūsų sveikatos trukmę ir sulėtinti senėjimo procesą. Sukurta pirmaujančių senėjimo, genetikos ir biometrijos mokslininkų, „InsideTracker“ analizuoja jūsų kraujo, DNR ir kūno rengybos stebėjimo duomenis, kad nustatytų, kur esate optimizuotas, o kur ne.

Naudodami „InsideTracker“ gausite kasdienį veiksmų planą su asmeniniais nurodymais, kaip tinkamai mankštintis, mityba ir papildai jūsų kūnui. Pridėkite InnerAge 2.0 prie bet kurio plano, kad apskaičiuotumėte savo tikrąjį biologinį amžių ir pamatytumėte, kaip senstate iš vidaus. Ribotą laiką gaukite 20% nuolaidą visai InsideTracker parduotuvei!