Kaip masinius viešuosius ryšius nustatyti kaip meistrą (mokymo skambutis – pakartokite)

Nesvarbu, kada pradėjote bėgioti gyvenime ar kokie būtų jūsų dabartiniai PR, kaip meistras galite tapti greičiau! Bėgti po 40 metų gali prireikti daugiau pusiausvyros ir kruopštumo, tačiau niekada nenuvertinkite to, ką galite pasiekti.

Nors bėgikai dažnai mano, kad jų asmeniniai rekordai atsilieka nuo 20 ir 30 metų amžiaus, taip būna ne visada. Daugiau nei bet kada anksčiau bėgikų atranda ilgaamžiškumą šiame sporte, mokydami, kaip išnaudoti savo kūną įvairiais gyvenimo etapais.

Šią savaitę podcast’e išgirsite Tomą, kurio, kaip meistriško bėgiko, sėkmės istorija yra įspūdinga ir įkvepianti. Nors aš šiek tiek pykstu, kad jo maratono PR dabar yra greitesnis už manąjį, jis išlieka viena iš mano mėgstamiausių „Strength Running“ sėkmės istorijų.

Vaikystėje Tomas turėjo atletišką išsilavinimą, užsiimdamas įvairiomis sporto šakomis, bet pradėjo reguliariai bėgioti tik baigęs koledžą. Tada bėgimas 20–30 mylių per savaitę leido jam jaustis aukštai ir visą gyvenimą mylėti sportą.

Tomas Shanabruchas apie „Monster PR“ nustatymą 40-ies metų amžiaus

Įveikęs porą pusmaratonių, Tomas stačia galva įskriejo į maratoną 2010 m. Nors pirmieji 20 mylių buvo žemesnio nei 3 kilometrų tempo, paskutiniai 10 tūkst. išmokė jį atsitrenkti į sieną ir jis labai kentėjo iki finišo. Nepaisant pažado „niekada daugiau to nedaryti“, po ketverių metų jis įstojo į trečdalį ir įgijo teisę į Bostoną.

Tomas prisijungė prie treniruočių grupės ir tobulėjo, kai sužinojo apie greitį, tačiau galiausiai jo lenktynių laikas sumažėjo. Kai jam sukako 40 metų, jis nusprendė, kad laikas susirasti trenerį. Nors Tomas turėjo puikų pagrindą kurti, jam reikėjo atnaujinti savo treniruotes, kad pamatytų proveržį būsimose lenktynėse.

Nors mano treniruočių planas Tomui iš pradžių atrodė bauginantis, jis buvo pasirengęs kelti save į kitą lygį. Reguliarus jėgos darbas, didesnė rida, ilgesni ilgi bėgimai ir dėmesys atsigavimui buvo jo sėkmės pagrindas, kai jis dirbo siekdamas tikslo 2:50. Leisiu Tomui papasakoti istoriją, bet jis sumušė savo tikslą ir šiek tiek!

Nors Tomo greitis gali atrodyti bauginantis lėtesnius bėgikus, jo treniruočių principai yra prieinami visiems ir gali padėti jums atrasti savo treniruočių ir lenktynių PR. Šiame epizode aptariame:

  • Tomo sportinis išsilavinimas ir kaip jis pradėjo bėgioti ir lenktyniauti
  • Kada ir kodėl Tomas kreipėsi į mane dėl instruktavimo pagalbos
  • Kas nustebino Tomą dėl jo naujo treniruočių plano
  • Tomo „a-ha“ akimirka treniruotėse
  • Du įtakingiausi jo mokymo elementai
  • Kaip rimtai žiūrėti į mokymą, neapkraunant

Nesvarbu, kokios jūsų bėgimo žinios, iš Tomo patirties sužinosite, kaip atnaujinti savo treniruotes. Mėgautis!

Pastaba: tai yra 233 serijos kartojimas.

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū InsideTracker!

Mus remia InsideTracker – įmonė, gyvuojanti daugiau nei 10 metų, siekiant padėti jums optimizuoti savo sveikatą, ilgaamžiškumą ir našumą. Norėdami gyventi sveikiausią ir ilgiausią įmanomą gyvenimą, turite suprasti, kas vyksta jūsų kūne. Žmonės sensta skirtingu greičiu. Ir bendras metinis kraujo tyrimas tinkamai neįvertina jūsų biologinio amžiaus. Tačiau „InsideTracker“ tai daro.

InsideTracker yra tikrai individualizuota mitybos ir veiklos sistema, skirta prailginti jūsų sveikatos trukmę ir sulėtinti senėjimo procesą. Sukurta pirmaujančių senėjimo, genetikos ir biometrijos mokslininkų, „InsideTracker“ analizuoja jūsų kraujo, DNR ir kūno rengybos stebėjimo duomenis, kad nustatytų, kur esate optimizuotas, o kur ne.

Naudodami „InsideTracker“ gausite kasdienį veiksmų planą su asmeniniais nurodymais, kaip tinkamai mankštintis, mityba ir papildai jūsų kūnui. Pridėkite InnerAge 2.0 prie bet kurio plano, kad apskaičiuotumėte savo tikrąjį biologinį amžių ir pamatytumėte, kaip senstate iš vidaus. Ribotą laiką gaukite 20% nuolaidą visai InsideTracker parduotuvei!