Šlaunies stringo sveikatos meistriškumo klasė: jėgos treneris Kyle’as Davey apie šlaunies stringo traumų prevenciją

Šlaunies sužalojimai bėgikams gali būti nuolatiniai ir problemiški. Geriau suprasdami, kodėl atsiranda šios traumos, galite sužinoti, kaip išvengti, kad jos nesugadintų jūsų treniruočių ir lenktynių planų.

Jei kada nors susidūrėte su šlaunies sąnario sužalojimu, žinote, kad jį gali būti sudėtinga gydyti, o tinkamai nepagydžius jie gali pasikartoti. Kaip sakoma, prevencijos uncija verta svaro išgydyti, o tai ypač aktualu, kai kalbama apie laimingus, sveikus pakaušio raumenis.

Nors stiprūs keturgalviai raumenys gali padėti jums bėgti greičiau ir toliau, tai gali nukentėti jūsų šlaunies raumenų sąskaita. Treniruotėse bėgikai dažnai tampa „dominuojančiais keturgalviais“, o tai reiškia, kad yra disbalansas tarp keturgalvių raumenų jėgos ir užpakalinių raumenų, įskaitant sėdmenis ir pakaušio raumenis. Šis silpnumas ir disbalansas gali sukelti sužalojimą, ypač intensyvesnių pastangų metu.

Jėgos treneris Kyle’as Davey’us apie šlaunies sąnario sveikatą ir traumų prevenciją

Šią savaitę podcast’e turiu jėgos trenerį ir sprinto ekspertą Kyle’ą Davey, kuris padėtų bėgikams geriau suprasti pakaušio sąnario traumas ir kaip jų išvengti. Kyle’as yra Northwest Rehabilitation Associates sporto rezultatų koordinatorius, reguliariai prisideda prie Simplifaster ir yra Salem Speed ​​Academy savininkas.

Kyle’as ir aš nuodugniai apžvelgiame šlaunies sąnario traumas, ypač kai jos susijusios su nuotolių bėgikais. Labai svarbu žinoti, kaip apsisaugoti nuo šlaunies sužalojimų ir juos valdyti, jei jie įvyktų, kad jie netaptų lėtine problema.

Sužinokite daugiau apie traumų prevenciją čia.

Mūsų pokalbis paliečia daugelį prevencijos ir gydymo aspektų, įskaitant:

  • Dažniausiai pasitaikantys šlaunies sužalojimai
  • Pagrindiniai veiksniai, didinantys traumų riziką
  • Mokymų pasiūlymai traumų prevencijai
  • Jėgos lavinimo vaidmuo profilaktikoje ir gydyme
  • Kas yra dubens pakreipimas ir kaip tai veikia jūsų šlaunies raumenis
  • Sužalojimų reabilitacijos procesas mažo ir didelio laipsnio traumoms

Šiame seriale su Kyle’u rasite viską, ką norėjote žinoti apie šlaunies sąnario sveikatą!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingiau ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.

Ačiū „Athletic Greens“!

Dėkojame mūsų rėmėjui „Athletic Greens“! Jie yra sveikatos ir sveikatingumo įmonė, gaminanti AG1. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. „Athletic Greens“, remdamasi naujausiais tyrimais, padarė 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Apsilankykite „Athletic Greens“, kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.