Olimpietis Nickas Symmondsas apie obsesiją, „YouTube“ augimą iki 1 mln. prenumeratorių ir buvimą pramogautoju

Kai jau išstūmėte savo kūną iki ribos ir patekote į olimpines žaidynes kaip elitinis 800 m bėgikas, kas toliau? Nickas Symmondsas grįžta papasakoti apie savo nuotykius po pasitraukimo iš varžybinio bėgimo.

Šią savaitę podcast’e man pasisekė, kad sugrįžau dukart olimpiečio ir pasaulio čempionato sidabro medalio laimėtojas Nickas Symmondsas. Nors 2017 m. Nickas pasitraukė iš varžybų bėgimo, nuo tada jis buvo labiau užsiėmęs nei bet kada. Nesvarbu, ar kuria „Run Gum“, ar sulaukia daugiau nei milijono sekėjų „YouTube“, Nickas visada siekia kito asmeninio ir profesinio iššūkio.

Abu Trasoje ir kaip verslininkas Nickas nebijo siekti siaubingų tikslų. Ir nors jis deda daug pastangų ir sutelkia dėmesį į tai, ką bando pasiekti, jis nori būti visiškai skaidrus ir apie savo sėkmę, ir apie nesėkmes. Nikas nori atrodyti kvailai, siekdamas kažko didelio, ir dėl to jis tapo vienu iš visų laikų patikimiausių sportininkų.

Nickas Symmondsas apie kūno rengybą, verslumą ir didelių tikslų siekimą

Praėjo daugiau nei 6 metai, kai Nickas paskutinį kartą dalyvavo podcast’e, ir mes turime daug ką suspėti! Be to, kad kalbame apie tai, ką Nickas profesionaliai daro nuo 2016 m., Taip pat aptariame:

  • Kaip jo noras pramogauti sulaukė daugiau nei milijono sekėjų „YouTube“.
  • Kodėl jis mėgsta bėgioti, bet nebenori treniruotis
  • Dabartiniai Nicko kūno rengybos tikslai
  • Kaip jis kitiems įkvepia aistrą sportuoti, tuo pačiu išlaikant tai smagu
  • Kodėl Nickas kaip verslininkas bijo nuobodulio labiau nei bet ko kito
  • Koks mąstymas leidžia Nickui siekti tokių įžūlių tikslų

Negalite neįkvėpti Nicko energijos ir entuziazmo viskam, kas susiję su kūno rengyba. Mėgautis!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingiau ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.

Ačiū „Athletic Greens“!

Dėkojame mūsų rėmėjui „Athletic Greens“! Jie yra sveikatos ir sveikatingumo įmonė, gaminanti AG1. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. „Athletic Greens“, remdamasi naujausiais tyrimais, padarė 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Apsilankykite „Athletic Greens“, kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.