Dr. Justin Ross apie protinį tvirtumą, psichologinių įgūdžių ugdymą ir pasitikėjimą

Psichinis kietumas dažnai nesuprantamas. Bet jei tai nereiškia, kad reikia įveikti skausmą ir kančią, kas tai yra ir koks geresnis būdas lavinti šį įgūdį?

Kaip ir bet kuriam kitam įgūdžiui, protiniam tvirtumui ugdyti reikia laiko ir praktikos, todėl jį reikia įgyvendinti gerokai prieš varžybų dieną. Dažnai ištvermės sportininkai, bandydami išsiugdyti šį būtiną įgūdį, susiduria su dviem problemomis: Pirma, mes dažnai klaidingai suprantame tikrąją šios sąvokos prasmę. Antra, mes kovojame su tuo, kaip tai padaryti įprasta mūsų kasdienių treniruočių dalimi.

Nors protinis tvirtumas dažnai prilyginamas atkaklumui, jis taip pat reikalauja, kad jūs būtumėte suderinti su savo kūnu. Stumti per ligą ar sužalojimą nėra psichinis kietumas. Tačiau mesdami sau iššūkį treniruotėse arba nepasiduodami sunkiam ilgam bėgimui, visi einate į puikią ribą, leidžiančią įsigilinti ir rasti vidinių išteklių sudėtingiems dalykams atlikti.

Daktaras Justinas Rossas apie protinio tvirtumo įgūdžius

Šios savaitės podcast’e yra Dr. Justin Ross, klinikinis psichologas ir Kolorado universiteto sveikatos ligoninės darbo vietos gerovės direktorius. Jis taip pat yra konkurencingas sportininkas, Bostono maratono kvalifikaciją įgijęs 6 kartus. Dr. Ross taip pat dalyvavo dvejose Ironman 70.3 distancijos lenktynėse ir neseniai baigė Leadville 100 mylių kalnų dviračių lenktynes.

Mūsų šiandienos diskusijoje pagrindinis dėmesys skiriamas esminiams protinio tvirtumo komponentams ir yra daug praktinių patarimų, kuriuos galite panaudoti savo treniruotėse. Kai kurios temos, kurias paliečiame, yra:

  • Įvairūs psichinio kietumo apibrėžimai
  • neturit darbas: klasikinės klaidos, kurias daro sportininkai, bandydami tapti protiškai kieti
  • Mokymasis normalizuoti abejonių, su kuriomis susiduriame, balsą
  • Kas yra dėmesio kontrolė ir kaip ją panaudoti labiau sutelktoms treniruotėms?
  • Kaip mūsų kasdienė patirtis prisideda prie psichinio kietumo?
  • Ar su sportu nesusijusi veikla (pvz., ledo vonios) ugdo protinį kietumą?

Psichinis lavinimas yra toks svarbus ištvermės sportininko sėkmės komponentas. Tikiuosi, kad mūsų pokalbis padės jums pakelti mokymą į kitą lygį!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū InsideTracker!

Mus remia InsideTracker – įmonė, gyvuojanti daugiau nei 10 metų, siekiant padėti jums optimizuoti savo sveikatą, ilgaamžiškumą ir našumą. Norėdami gyventi sveikiausią ir ilgiausią įmanomą gyvenimą, turite suprasti, kas vyksta jūsų kūne. Žmonės sensta skirtingu greičiu. Ir bendras metinis kraujo tyrimas tinkamai neįvertina jūsų biologinio amžiaus. Tačiau „InsideTracker“ tai daro.

InsideTracker yra tikrai individualizuota mitybos ir veiklos sistema, skirta prailginti jūsų sveikatos trukmę ir sulėtinti senėjimo procesą. Sukurta pirmaujančių senėjimo, genetikos ir biometrijos mokslininkų, „InsideTracker“ analizuoja jūsų kraujo, DNR ir kūno rengybos stebėjimo duomenis, kad nustatytų, kur esate optimizuotas, o kur ne.

Naudodami „InsideTracker“ gausite kasdienį veiksmų planą su asmeniniais nurodymais, kaip tinkamai mankštintis, mityba ir papildai jūsų kūnui. Pridėkite InnerAge 2.0 prie bet kurio plano, kad apskaičiuotumėte savo tikrąjį biologinį amžių ir pamatytumėte, kaip senstate iš vidaus. Ribotą laiką gaukite 20% nuolaidą visai InsideTracker parduotuvei!