Kaip kontroliuoti intensyvumą ir įgyti tinkamą mąstymą prieš dideles lenktynes

Atėjus lenktynių dienai, teisingas mąstymas gali būti lemiamas jūsų sėkmės veiksnys. Sužinokite, kaip mąstysenos pasiruošimą paversti neatsiejama treniruočių dalimi, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti bėgimą ir už jo ribų.

Su daugybe valandų, kurias skiriame savo kūnui paruošti tokiems įvykiams kaip greitas 5 km ar maratoninis PR, nesunku pamiršti, kad lavinti smegenis yra vienodai (jei ne daugiau!) svarbu. Įsitikinęs, kad treniruotėse ir lenktynėse einate tinkamai nusiteikę, jūsų renginio rezultatas gali būti didžiulis.

Mokymasis lavinti savo smegenis reiškia, kad pirmiausia turite žinoti, kokia mąstysena jums labiausiai tinka. Ar prieš dideles lenktynes ​​reikia atsipalaiduoti ir atrasti blaškymąsi? O gal jums labiau patinka pasitempti, kad jaustumėtės energingi ir pasiruošę eiti kurso?

Kuo geriau suprasite save ir koks intensyvumo laipsnis jums naudingas prieš treniruotę ar lenktynes, tuo lengviau bus surasti ir išlaikyti tą intensyvumo lygį. Kaip ir bet kas, praktika daro tobulą. Tokios strategijos kaip vizualizacija turi būti įgyvendintos gerokai prieš lenktynių dieną.

Dr. Nicole Detling apie mąstysenos paruošimą ir lenktynių dienos intensyvumą

Šios savaitės podcast’o svečias žino mąstysenos svarbą ir yra dirbęs su sportininkais didžiausiose pasaulio scenose. Dr Nicole Detling įgijo psichologijos ir sporto mokslų bakalauro laipsnį Ohajo Wesleyan universitete, sporto psichologijos magistro laipsnį Itakos koledže ir sporto psichologijos daktaro laipsnį Jutos universitete. Ji yra sertifikuota protinės veiklos konsultantė ir knygos „Nepalik savo proto“ bendraautorė.

Nors supratome, ką sugeba žmogaus kūnas, atlikdami tokius nepaprastus žygdarbius, kaip trumpesnis nei 2 valandų maratonas, galimybė tęsti sėkmę atsiranda panaudojus savo proto jėgą. Pokalbio metu Nicole ir aš aptariame, kaip priartėti prie intensyvumo ir paversti mąstysenos lavinimą pasiruošimo prieš varžybas dalimi. Ji daro protinį mokymą praktišką ir prieinamą bei padės jums mokytis

  • Kaip skiriasi intensyvumo lygiai prieš lenktynes ​​skirtingų tipų lenktynėse
  • Būdai atrasti savo optimalią energijos būseną
  • Kaip elitinių sportininkų požiūris į psichines treniruotes
  • Strategijos, kaip atsikelti ir nusiraminti prieš varžybas
  • Pratimai, kurie gali padėti pasiruošti lenktynių dienos vizualizacijai
  • Kaip „Plano Z“ paruošimas gali padėti išvengti jo naudojimo
  • Mažiausia efektyvi vizualizacijos dozė ruošiantis lenktynių dienai

Tai žavi diskusija, kuri bus naudinga visų lygių bėgikams ir gali padėti jūsų požiūriui į kitas sudėtingas gyvenimo sritis. Mėgautis!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingiau ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.

Ačiū „Athletic Greens“!

Dėkojame mūsų rėmėjui „Athletic Greens“! Jie yra sveikatos ir sveikatingumo įmonė, gaminanti AG1. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. „Athletic Greens“, remdamasi naujausiais tyrimais, padarė 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Apsilankykite „Athletic Greens“, kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.