Kalnų bėgikė Kenzie Barlow apie tai, kodėl ji kelia svorius, proceso magija ir kt

Treniruotėms praleidžiame daug daugiau laiko nei bet kada lenktyniaudami. Išmokę mylėti visų formų tobulėjimo procesą, jūs mėgausitės treniruočių kelione taip pat, kaip ir rezultatu.

Bėgimo priežastis yra raktas į ilgaamžiškumą sporte. Žinodami varomąją jėgą, kuri motyvuoja jūsų treniruotes, galite sutelkti dėmesį į procesą, o ne leisti lenktynių rezultatams paveikti ar nutraukti jūsų santykius su bėgimu.

Nors nėra nieko blogo nuosekliai siekti to kito PR – nesvarbu, ar tai būtų 5 tūkst. bėgimo trasoje, ar kalnų ultra – svarbu žinoti, kas įkvepia dirbti kiekvieną dieną.

Šios savaitės podcast’o viešnia išgyveno savo atradimų procesą, kai kalbama apie bėgimą. Tai, kas prasidėjo kaip draugo kvietimas įšokti į Ragnaro lenktynes, Kenzie Barlow pavertė visą gyvenimą trunkančiu takų ir kalnuotų ultra nuotykių gerbėju.

Kenzie Barlow apie mokymąsi mylėti procesą

Kenzie Barlow, remiamas ultra ištvermės sportininkas, pateko į 10 geriausių lenktynių, tokių kaip Wasatch 100 ir Old Cascadia 100 Miler. Ji taip pat yra JAV lengvosios atletikos ir plento bėgikų klubo sertifikuota trenerė. Tačiau Kenzie taip pat susidūrė su nesėkmėmis ir ilgalaikėmis sveikatos problemomis ir turėjo užtrukti, kad iš naujo atrastų savo meilę treniruočių procesui.

Mes su Kenzie kalbamės apie tai, kaip ji pradėjo bėgioti vėliau ir kaip jos kelias į lenktynes ​​ir treniravimą buvo tai, ko jos jaunesnioji niekada negalėjo numatyti. Kenzie požiūris į ilgaamžiškumą sporte turi tiek daug išminties kiekvienam bėgikui, įskaitant:

  • Jos unikalus įvadas į ultrabėgimą (kelyje!)
  • Išmokite mylėti jaustis nepatogiai – ar bėgimas trasa, ar treniruotės su svoriais
  • Raskite balansą tarp intensyvumo ir ilgaamžiškumo sporte
  • Susidoroti su savo pirmuoju DNF
  • Iš naujo atrasti savo, kaip bėgikės, tapatybę – jos pačios sąlygomis
  • Ugdykite įgūdžių rinkinį, kad negatyvą paverstumėte teigiama
  • Į procesą orientuotų tikslų svarba

Nuolatinė Kenzie meilė sportui ir jos noras pasidalinti savo istorija skatina pokalbį, kurio nenorėtumėte praleisti.

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū InsideTracker!

Mus remia InsideTracker – įmonė, gyvuojanti daugiau nei 10 metų, siekiant padėti jums optimizuoti savo sveikatą, ilgaamžiškumą ir našumą. Norėdami gyventi sveikiausią ir ilgiausią įmanomą gyvenimą, turite suprasti, kas vyksta jūsų kūne. Žmonės sensta skirtingu greičiu. Ir bendras metinis kraujo tyrimas tinkamai neįvertina jūsų biologinio amžiaus. Tačiau „InsideTracker“ tai daro.

InsideTracker yra tikrai individualizuota mitybos ir veiklos sistema, skirta prailginti jūsų sveikatos trukmę ir sulėtinti senėjimo procesą. Sukurta pirmaujančių senėjimo, genetikos ir biometrijos mokslininkų, „InsideTracker“ analizuoja jūsų kraujo, DNR ir kūno rengybos stebėjimo duomenis, kad nustatytų, kur esate optimizuotas, o kur ne.

Naudodami „InsideTracker“ gausite kasdienį veiksmų planą su asmeniniais nurodymais, kaip tinkamai mankštintis, mityba ir papildai jūsų kūnui. Pridėkite InnerAge 2.0 prie bet kurio plano, kad apskaičiuotumėte savo tikrąjį biologinį amžių ir pamatytumėte, kaip senstate iš vidaus. Ribotą laiką gaukite 20% nuolaidą visai InsideTracker parduotuvei!