„Sega“ ką tik nusipirko „Angry Birds“ gamintoją „Rovio“.
Ką tu turi žinoti „Angry Birds“ kūrėją Rovio „Sega“ nupirko už 775 mln. Pirkimas atliktas po to, kai „Playtika“ anksčiau pasiūlė 735 USD už „Rovio“ įsigijimą. „Angry Birds“ žaidimų pardavimas pastaruoju metu sumažėjo, todėl „Rovio“ pašalino originalų žaidimą, kad paskatintų vartotojus rinktis naujesnius franšizės įrašus. Red, Chuck, Bomb, Terence, Matilda ir net Piktų paukščių galingasis … Skaityti toliau